Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TYLKO MUZYKA. MBTM" OD 1.09, "NASZ NOWY DOM" OD 29.09 W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Już jesienią w Telewizji Polsat zobaczymy kolejną, szóstą, odsłonę polskiego talent show "Tylko muzyka. Must be the music". Premierowy odcinek VI edycji show od niedzieli 1 września o 20.00. Z kolei pierwszy odcinek nowego programu "Nasz nowy dom" pojawi się w niedzielę 29 września o godzinie 17.45.


Rywalizujących kandydatów na gwiazdy ocenią jurorzy w niezmienionym składzie: Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Wojtek Łozo Łozowski. Program poprowadzi przebojowy duet: Maciek Rock i Paulina Sykut-Jeżyna.

Ostatnią V edycję "Tylko muzyka. Must be the music" wygrał duet Piotr Szumlas i Jakub Zaborski - zwyciężyła skromność i niespotykana wrażliwość muzyczna. W ścisłym finale różnicą zaledwie 1% głosów duet pokonał metalowy zespół Materia, zdobywając 100 tys. złotych i zapewniając sobie prawo występu podczas tegorocznego Sopot TOPtrendy Festiwal. Finałowy odcinek ''Tylko muzyka'' był liderem w grupie 16-49 uzyskując 21,63% SHR. Średnia całego sezonu V edycji show w grupie komercyjnej to 23,96% SHR i 20,20% SHR w grupie 4 +. Średnio każdy odcinek programu oglądało 3 mln 255 tys. widzów. Telewizja Polsat wiosną, w czasie nadawania "Tylko muzyki" notowała również wysokie wyniki oglądalności wśród najmłodszej widowni. W grupie widzów w wieku 16-24, program oglądało średnio 31,15% SHR, czyli niemal co trzeci widz.

Muzyczne talent show "Tylko muzyka. Must be the music" powstało na licencji amerykańskiej firmy Shine International i brytyjskiej wersji formatu.

"Nasz nowy dom" to nowy program Telewizji Polsat, w którym widzowie będą mogli zobaczyć jak w ciągu 6 dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana stoczą wyścig z czasem i trudnościami. W programie poznamy historię rodzin i zobaczymy czy uda się spełnić ich marzenia. Program poprowadzi Katarzyna Dowbor.

W programie "Nasz nowy dom" poznamy zwykłe, normalne rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, żyjąc w domach wymagających natychmiastowego remontu. Dowiemy się, co sprawiło, że nie mogą sami wyremontować swoich domów. Poznamy wszystkich mieszkańców, ich marzenia, często prozaiczne o pokojach dla dzieci, czy nowej łazience. Na czas remontu rodzina przeniesie się do hotelu, a producenci zaskoczą wszystkich niejedną niespodzianką, która umili im czas oczekiwania na powrót do domu. W tym samym czasie ekipa budowlana pod kierownictwem Katarzyny Dowbor, architekta i kierownika budowy, przystąpi do remontu. Widzowie zobaczą jak starannie trzeba zaplanować i realizować prace mając na ich wykonanie tylko 6 dni. To będzie prawdziwy wyścig z czasem i piętrzącymi się trudnościami, które zwykle pojawiają się przy tak kompleksowych i gruntownych remontach.

W finale każdego odcinka zobaczymy powrót rodzin do ich odremontowanych domów. Niejednokrotnie to co zobaczą przerośnie ich oczekiwania. Nie zabraknie łez radości i wielkiego szczęścia, że i tym razem udało pomóc potrzebującej rodzinie.

Program realizuje Constantion Entertainment. W pierwszym sezonie zostanie zrealizowanych 10 odcinków.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający