Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZMIANY W OFERCIE CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Jeden z naszych czytelników poinformował nas, o zmianach w ofercie Cyfrowego Polsatu, jakie zaobserwować możemy na stronie internetowej operatora. W związku z tym, zapytaliśmy Olgę Zomer, rzecznika prasowego platformy, czy te zmiany, dostępne są tylko poprzez stronę WWW, czy także w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży.


"Wczoraj wprowadziliśmy korzystne zmiany do naszych ofert promocyjnych - zarówno tych dostępnych w sieci tradycyjnej, jak i na WWW" - poinformowała serwis cyfrowypolsatnews.pl Olga Zomer. Zmiany dotyczą ofert dla nowych klientów. Szczegóły poniżej.

Strona WWW:
1. Obniżono cenę pakietu Premium z HBO GO z 99,90 zł na 89,90 zł
2. Od pakietu Familijnego Max HD można wybrać PVR HD 7000 za 49 zł bez czynszu
3. Od poziomu cenowego 79,90 zł klient może wybrać dekoder PVR Sagemcom za 69 zł

Autoryzowane Punkty Sprzedaży:
1. Klient otrzyma nawet do 6 miesięcy telewizji bez opłat przy umowie na 29
miesięcy
2. Klient zawierający umowę na telewizję satelitarną może skorzystać z promocyjnej oferty na zakup dekodera mobilnego M-T 5000 w ofercie prepaid TV Mobilnej:
* dekoder mobilny M-T 5000 w cenie 49 zł (od oferty z minimalnym zobowiązaniem na pakiet Familijny Max HD) lub 1 zł (od minimalnego zobowiązania na ofertę Premium)
* 6 miesięcy bezpłatnego dostępu do Pakietu Ekstra.


Warto zaznaczyć, iż zmiana w punkcie 3. odnośnie strony WWW i progu 79,90 zł jest taka iż zainteresowany ma do wyboru dekoder PVR Sagemcom ESI-88 lub inny dekoder HD, nie mając dostępu do dekodera PVR HD 7000. Sagemcom ESI-88 z pakietem Premium za 69 zł, bez czynszu i bez montażu. Wybierając opcję "z montażem" klient zobowiązany jest do uiszczania opłaty dodatkowej, wynoszącej 5 zł/mies.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający