Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWOŚCI POLSATU TAKŻE NA PLATFORMIE IPLADrukuj

IPLA
Wraz z nową jesienną ramówką będzie można zobaczyć nie tylko dalsze losy bohaterów takich seriali jak "Pierwsza Miłość", czy "Świat według Kiepskich", ale i po dłuższej przerwie powróci serial "Hotel 52". Emisje odcinków również na platformie internetowej Ipla.


Telewizja Polsat przygotowała nowe seriale, takie jak "2XL", w którym zobaczycie Edytę Jungowską w roli dietetyczki z 10 kg nadwagą oraz "To nie koniec Świata" – serial, który opowiada o losach Pawła, warszawskiego menadżera sportowego, który po tym jak traci pracę, decyduje się przeprowadzić do Białej Podlaskiej.

Wszystkie seriale będzie można oglądać w Ipli. Ale nie to nie wszystko, bo oprócz wszystkich powtórek seriali, będzie można je zobaczyć jeszcze przed premierą w tv. Dodatkowo premierowe odcinki seriali nie tylko na komputerze ale i urządzeniach mobilnych i to ZA DARMO! Jak co roku, w Ipli również seriale TVP.
#1 | Jonetta dnia 20.05.16 04:09
At last! Something clear I can untdrsdane. Thanks!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający