Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MECZ REWANŻOWY ŚLĄSK - SEVILLA W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, czwartkowy rewanż Śląsk Wrocław - Sevilla FC będzie transmitował Polsat Sport. Pierwsze spotkanie obu drużyn transmitował z Hiszpanii również Polsat Sport. Jeśli drużyna z Wrocławia chce awansować do fazy grupowej LE, będzie musiała wysoko wygrać z hiszpańskim przeciwnikiem.


W pierwszym meczu drużyna WKS Śląsk Wrocław przegrała w Hiszpanii 1:4. W rewanżu czeka ich nie lada wyzwanie. Stanislav Levy mimo wszystko jest optymistą i wierzy, że jego podopieczni nawiążą walkę z Sevillą. Realnie patrząc Śląsk ma tylko teoretyczne szanse na to by chociażby wyrównać wynik z Hiszpanii i doprowadzić do dogrywki. Sevilla jest pewna siebie i nie pozwoli łatwo wydrzeć już zapewnionego na 80% awansu. Może się jednak zdarzyć niespodzianka i na to po cichu liczymy ... Pocieszeniem może być fakt, iż w ligowym spotkaniu kilka dni temu piłkarze WKS-u łatwo wygrali z Widzewem Łódź 3:1. Widzew jednak pod każdym względem odbiega od od hiszpańskiego zespołu. Atut Śląska Wrocław - własne boisko i publiczność, która z pewnością licznie wypełni stadion dopingując swoją drużynę. Jak to wszystko podziała na zawodników? Czy odniosą sukces i sprawią wielką niespodziankę? Odpowiedzi na pytania już w najbliższy czwartek późnym wieczorem.

Czwartkowe spotkanie Śląsk - Sevilla w Polsacie Sport/HD:
Godz. 20:00 - studio
Godz. 20:45 - mecz Śląsk Wrocław - Sevilla FC
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający