Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: ROŚNIE ZNACZENIE USŁUG DODATKOWYCH. 77% ABONENTÓW Z DEK. HDDrukuj

Cyfrowy Polsat
"Ponadto, w trosce o satysfakcję naszych abonentów kontynuujemy proces zastąpienia dekoderów SD w posiadaniu naszych abonentów dekoderami HD. Obecnie już 77% bazy abonentów korzysta z dekoderów HD". - poinformował Cyfrowy Polsat. Jak napisano w raporcie, rośnie znaczenie usług m.in. VOD i PPV.


"Oprócz wzrostu satysfakcji naszych abonentów, dzięki rosnącemu współczynnikowi nasycenia dekoderami HD zyskujemy możliwość osiągania oszczędności wynikających z bardziej efektywnego wykorzystywania pojemności transponderów (w związku z przechodzeniem z MPEG2 na MPEG4)" - podaje dalej platforma.

"Obserwowany wzrost zainteresowania naszych abonentów usługami dodatkowymi daje nam możliwość kreowania wzrostu średniego przychodu na abonenta usług telewizyjnych. Uważnie śledzimy ewolucję oczekiwań naszych klientów i dokładamy wszelkich starań by zaspokoić ich rosnące potrzeby, łącząc nasze tradycyjne usługi płatnych pakietów telewizyjnych z usługami VOD, PPV, Multiroom, serwisami online wideo i telewizją mobilną. Działania te mają korzystny wpływ na nasze przychody" - czytamy dalej.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający