Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

LIBICKI O KANALE POLSAT SPORT WEEKEND (wideo)Drukuj

Polsat (HD)
Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu pytany na konferencji prasowej o kanał Polsat Sport Weekend, zaznaczył, że będzie on wykorzystywany na transmisje "live", które nie mieszczą się na głównych antenach sportowych. Oświadczył również, że stacja powstanie wtedy, kiedy będzie potrzeba - możliwe, że jesienią.
Przypomnijmy, że w lipcu Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała koncesję dwóm kanałom Polsatu - Polsatowi Romans oraz Polsatowi Sport Weekend. Pierwszy z nich wystartuje już 1 września, a o drugim wspomniał dzisiaj na konferencji prasowej Dominik Libicki: "Kanał Polsat Sport Weekend, jak sama nazwa wskazuje służy właściwie wyłącznie do tego, żeby umieszczać tam te wydarzenia sportowe, które nie mieszczą się na naszych antenach. Kumulacja wydarzeń "live" w weekend jest tak duża, że często mamy konflikty i musimy decydować, które wydarzenie dla naszych widzów jest ważniejsze. (...) Ten kanał nie będzie nadawał na zasadach permanentnych. Wystartuje wtedy, kiedy będzie potrzeba. Możliwe że jesienią" - stwierdził Libicki.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający