Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MUX-1: POLSAT CHCE URUCHOMIĆ POLSAT KINODrukuj

Polsat (HD)
Telewizja Polsat zgłosiła do konkursu na nadawanie na pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej kanał Polsat Kino. Nowa stacja filmowa, ma łączyć polskie i amerykańskie kino. Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl Maciej Stec, członek zarządu Telewizji Polsat, jeszcze nie rozważono (w razie przegranej w konkursie) emisji kanału w przekazie satelitarnym.

OFICJALNIE: POLSAT WALCZY O MUX-1

Jak pamiętamy KRRiT rozstrzygnęła konkurs między innymi na kanał dziecięcy. Polsat Kids, który był zgłoszony musiał uznać wyższość kanał TVP ABC. Do rozstrzygnięcia pozostał konkurs na kanał filmowy (Polsat zgłosił kanał Polsat Kino) i edukacyjno - poznawczy.

POLSAT BEZ KANAŁU DZIECIĘCEGO W MUX-1

Jak mówi Wirtualnemedia.pl Maciej Stec, "Polsat Kino ma łączyć niezależne, zaangażowane polskie kino z amerykańskimi filmami kasowymi. Jesteśmy przekonani, że to nasz projekt jest najlepszy, mamy bardzo duże doświadczenie w tym segmencie rynku" . Na pytanie czy jednak jeśli Polsat Kino nie otrzyma miejsca na MUX-1, stacja ta może pojawić się jako płatny kanał satelitarny? - "Jeszcze tego nie rozważaliśmy" - mówi Wirtualnemedia.pl Stec.


Informuje: Wirtualnemedia.pl/cyfrowypolsatnews.pl
#1 | Prokop dnia 03.09.13 11:11
Kina polskiego i dobrego jest niewiele, więc propozycja Polsatu na nowy kanał wg mnie jest trafiona. I do tego jeszcze dobre amerykańskie filmy. Oby się udało.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający