Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

FIGHTKLUB W OFERCIE IPLA (akt.)Drukuj

IPLA
Oferta telewizji internetowej Ipla została powiększona o stację dla fanów sportów walki - FightKlub. Kanał dostępny jest w pakietach IPLA MIX (koszt pakietu na 30 dni to 29.90 zł i 19,90 zł dla klientów Cyfrowego Polsatu), IPLA SPORT (19,90 zł, dla abonentów CP - 14,90 zł).


Obecnie w Ipla oglądać możemy następujące stacje na żywo: Discovery Channel, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Eurosport, Eurosport 2, FightKlub, Polsat News, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Biznes, Superstacja, TV Republika, rbl.tv, 4fun.tv, TV DISCO, ITV, Kino Polska, FilmBox, FilmBox HD, FilmBox Extra, FilmBox Family, Kino Polska Muzyka, DocuBox, FightBox.

Przypomnijmy, że FightKlub znajduje się w satelitarnej ofercie Cyfrowego Polsatu. Kanał dołączył 1 sierpnia, w miejsce ESPN Classic Sport.

Aktualizacja: Pojawił się oficjalny komunikat w tej sprawie:

''Pakiety IPLA SPORT i IPLA MIX na platformie IPLA zostały wzbogacone o nowy kanał sportów walki FightKlub, który od sierpnia znajduje się także w ofercie Cyfrowego Polsatu. Pojawienie się nowej stacji dostępnej na żywo nie powoduje zmian w cenach pakietów.

IPLA SPORT to obecnie najbogatsza oferta kanałów sportowych dostępna w Internecie, a FightKlub jest jej kolejnym rozszerzeniem. Oferta kanału poświęconego w całości sportom walki, to przede wszystkim polski i światowy boks: premierowe gale, najważniejsze turnieje i unikatowe walki, w znacznej części pokazywane na żywo. Wydarzenia emitowane na kanale komentują polscy mistrzowie, m.in.: Paweł Nastula i Albert Sosnowski. W tym tygodniu na żywo oglądać można między innymi finałowe walki Mistrzostw Świata w judo 2013, odbywające się w Rio de Janeiro.Już dziś o godzinie 21.00 walka najlepszej w polskiej ekipie, typowanej do medalu Halimy Mohamed-Seghir, w sobotę – Macieja Sarnackiego.

Pakiet IPLA SPORT umożliwia oglądanie bez ograniczeń i także w jakości HD relacji z wielkich wydarzeń sportowych, dzięki kanałom: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Eurosport, Eurosport 2, FightBox (wersja angielska) i FightKlub, dostępnym na żywo za pośrednictwem Internetu.

Użytkownicy pakietu mają dostęp do meczów reprezentacji Polski w eliminacjach do MŚ w piłce nożnej, T-Mobile Ekstraklasy, PlusLigi, Formuły 1, MotoGP, piłki ręcznej, żużla, tenisa. Cena pakietu IPLA SPORT na 30 dni to 19,90 zł, dla klientów Cyfrowego Polsatu – 14,90 zł, na 90 dni – 39,90zł, dla klientów Cyfrowego Polsatu – 29,90 zł. Dostęp do pojedynczych wydarzeń można wykupić w cenie 4,90 zł.

FightKlub i inne stacje sportowe można znaleźć także w pakiecie IPLA MIX (którego częścią są również kanały sportowe wchodzące w skład pakietu IPLA SPORT).

Wydarzenia live dostępne w FightKlub, w tym walki Mistrzostw Świata w judo, można oglądać na www.ipla.tv, a także za pośrednictwem dedykowanych aplikacji na: komputery z systemem Windows, urządzenia mobilne z systemami Android i iOS, telewizory Smart TV (wybrane modele LG, Samsung, Panasonic) i Netia Player.

Pakiety IPLA SPORT i IPLA MIX są dostępne dla użytkowników tylko na terytorium Polski.''
#1 | Prokop dnia 03.09.13 11:07
Dobrze, że nowości z CP trafiają tez do ipli i jak to CP ma w zwyczaju bez zmiany cen. Teraz pakiet iplaSPORT ma już wszystko co sportowe i najlepsze.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający