Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT ROMANS ZA ZONE ROMANTICA OD PAKIETU MINI HD W CP (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
1 września premierę w Cyfrowym Polsacie będzie miał Polsat Romans, nowy kanał stworzony z myślą o kobietach, który emitować będzie polskie i zagraniczne seriale oraz filmy fabularne. Stacja zastąpi kanał Zone Romantica, który decyzją nadawcy z końcem sierpnia zakończy nadawanie. Polsat Romans będzie dostępny od pakietu Mini HD, czyli dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu.

Nowa stacja zajmie miejsce Zone Romantica na 41 pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu. Jest nadawana w standardzie MPEG-2, a dostęp do niej będą mieć wszyscy abonenci operatora.


Polsat Romans w Cyfrowym Polsacie/Foto: CP


W ofercie Polsat Romans znajdą się najpopularniejsze historie światowego kina od klasyki przez komedie romantyczne, filmy muzyczne, kostiumowe, dramaty po najnowsze premiery. W ramówce kanału zaplanowano także przebojowe seriale: "Szpilki na Giewoncie", "Przyjaciółki", "Hotel 52", "Tylko miłość", "Pensjonat pod różą" czy "Samo Życie". W Polsat Romans będzie można obejrzeć także odcinki najnowszych seriali "2XL" oraz "To nie koniec świata", które swoje premiery będą miały już we wrześniu na antenie głównego Polsatu.
#1 | jaro25 dnia 30.08.13 15:21
Powiem Tak kolejny kanał z powtórkami i do tego ciągle reklamy dla mnie tego kanału może nie być powtórka goni powtórkę żałuję że zdecydowałem się zostać w W CP PolewkaPolewkaPolewkaPolewka
#2 | Adam Okoniewski dnia 30.08.13 16:14
Proponuje jeszcze załatwić koncesję na kanały: Polsat Poruta, Polsat Bezsens i Polsat Masakra.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający