Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

RADOSŁAW SŁAWIŃSKI DLA CPNEWS.PL O KANALE POLSAT PLAY (foto)Drukuj

cyfrowypolsatnews.pl
Zachęcamy Czytelników serwisu cyfrowypolsatnews.pl do lektury naszej krótkiej rozmowy z Radosławem Sławińskim, dyrektorem kanału tematycznego Polsat Play. Radosław Sławiński powiedział nam, jaki zakładany jest wynik oglądalności stacji na koniec roku, zdradził także, że planowane jest rozszerzenie współpracy z autorami hitowego programu "Chłopaki do wzięcia".


"W 2013 roku planujemy osiągnąć minimum 35 % wzrost oglądalności w stosunku do roku ubiegłego. Mamy nadzieję, że średnia roczna w grupie komercyjnej (wiek 16-49) wyniesie około 0,5%. Wszystko wskazuje na to, że cel osiągniemy. Oglądalność Polsat Play systematycznie rośnie. Obecnie jesteśmy na drugiej pozycji pod względem najlepiej oglądanych kanałów lifestylowych. Jeszcze niedawno byliśmy na pozycji czwartej." - powiedział Sławiński.

Mimo, że Grupa Polsat posiada kilka kanałów sportowych, na prośbę jednego z naszych Czytelników, zapytaliśmy o emisję relacji sportowych: "Polsat Play nie planuje emisji relacji sportowych. W grupie Polsat jest kilka kanałów sportowych. Polsat Play to kanał rozrywkowo-dokumentalny, w którym widzowie mogą zobaczyć wybór najlepszych programów telewizyjnych z całego świata." - zapowiedział i dodał "Rozbudowujemy również portfolio polskich produkcji realizowanych na zlecenie Polsat Play. Pracujemy z najlepszymi. Nasz sztandarowy program o II wojnie światowej czyli „Skarby III Rzeszy” przygotowuje dla nas Bogusław Wołoszański, serial dokumentalny „Tajemnice Polskiej Mafii” realizuje Sylwester Latkowski razem z Piotrem Pytlakowskim. Autorem magazynu kryminalnego będzie Michał Fajbusiewicz - już jesienią zobaczymy pierwszy sezon programu „997 - Fajbusiewicz na tropie”. Po wielkim sukcesie serialu „Chłopaki do wzięcia”, planujemy rozszerzyć współpracę z jego autorami. Obecnie Irena oraz Jerzy Morawscy pracują nad nową serią dla Polsat Play."


"Chłopaki do wzięcia"/Foto: Polsat Play


Na zakończenie Radosław Sławiński zapytany o zmianę oprawy graficznej, powiedział "oprawa Polsat Play ma już prawie pięć lat dlatego zastanawiamy się nad jej zmianą. Jednak najważniejszy dla nas jest kontent programowy."
#1 | Prokop dnia 03.09.13 10:23
Polsat Play ładnie się rozwija. Chłopaki do wzięcia to hit, podobnie Skarby III Rzeszy. Wielki powrót będzie miało 997. A twórcy Chłopaków... robią dokument o młodzieży trenującej MMA. Zapowiada się kolejny sukces.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający