Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

IPLA W SPECJALNEJ OFERCIE W PLUSIE (foto)Drukuj

IPLA
Od 3 września klienci Plusa mogą oglądać telewizję online na smartfonach i tabletach, dzięki możliwości korzystania z zasobów największej polskiej telewizji internetowej Ipla w ramach dedykowanych pakietów. Usługa dostępna jest w atrakcyjnych cenach, a dodatkowo do końca września oglądanie materiałów Ipla nie będzie zmniejszać internetowego pakietu danych użytkownika.


Ipla w Plusie to siedem kanałów sportowych live, piętnaście kanałów telewizji online, możliwość nielimitowanego pobierania materiałów na telefon i tablet i korzystania z nich w trybie offline, a wszystko w jakości HD i co ważne - bez reklam.

Usługa dostępna jest w trzech pakietach, a aktywacji można dokonać w dedykowanej aplikacji Ipla dla systemu Android. Pakiety, ważne przez 30 dni, przedłużane są automatycznie za pomocą płatnej wiadomości SMS.


Grafika ilustrująca nowe usługi dla klientów sieci Plus/Foto: Cyfrowy Polsat


W skład pakietu iplaSPORT (14,76 zł brutto miesięcznie) wchodzi siedem kanałów live (Polsat Sport, Polsat Sport News, Polsat Sport Extra, Eurosport, Eurosport2, FightBox, FightKlub) i dostęp między innymi do: meczów eliminacyjnych do MŚ 2014 w piłce nożnej, Bundesligi, PlusLigi, KSW, F1, MotoGP, itp.

iplaPLUS (9,84 zł brutto miesięcznie) to piętnaście kanałów online (Polsat News, Polsat Biznes, Superstacja, iTV, Polsat Cafe, Polsat Play, Discovery Channel, Kino Polska, FilmBox, DocuBox, Kino Polska Muzyka, RBL.TV, TV.disco, 4funTV, TV Republika) oraz krótkie formy typu kabarety, bajki, muzyka, rozrywka.

iplaEXTRA (4,92 zł brutto miesięcznie) umożliwia dostęp do zawartości w jakości HD oraz brak reklam. Możliwość nielimitowanego pobierania materiałów na telefon i korzystania z nich w trybie offline.

Ipla jest aplikacją zainstalowaną na smartfonach i tabletach dostępnych w sieci Plus, natomiast klienci posiadający jej starszą wersję mogą dokonać aktualizacji do najnowszej, korzystając ze sklepu Google Play.

Dzięki nowej ofercie można oglądać to, co się chce, wtedy, gdy ma się na to czas i to bez żadnych ograniczeń – również na smartfonie i tablecie.

Strona z informacją o ofercie: https://internet.plus.pl/tv/ipla
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający