Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ELIMINACJE MŚ: MECZ POLSKA - CZARNOGÓRA W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Piłkarze Czarnogóry, którzy w piątek zmierzą się z Polską, uważają to spotkanie za kluczowe w eliminacjach MŚ 2014. Podopieczni Waldemara Fornalika nie tracą wiary w zwycięstwo i będą starali się odnieść korzystny dla nas rezultat. Transmisja piątkowego spotkania w Polsacie Sport.Kadra jest niestety osłabiona. Kontuzje uniemożliwią udział w zgrupowaniu i meczach eliminacji mistrzostw świata 2014 z Czarnogórą i San Marino Arkadiuszowi Milikowi i Arturowi Sobiechowi. Obaj zawodnicy przeszli badania lekarskie w swoich klubach. Po konsultacji medycznej z lekarzem biało-czerwonych, Jackiem Jaroszewskim, zdecydowano, że nie ma szans, aby Milik i Sobiech mogli zagrać w najbliższych meczach eliminacyjnych.

Selekcjoner reprezentacji Polski Waldemar Fornalik powołał w trybie awaryjnym Pawła Brożka na najbliższe mecze w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata z Czarnogórą i San Marino. Brożek wraca do reprezentacji po ponad roku przerwy. Ostatni raz w biało-czerwonych barwach wystąpił podczas meczu z Czechami na Euro 2012.

Transmisja meczu w Polsacie Sport/HD:
Około godz. 20:00 - studio
Godz. 20:45 - mecz Polska - Czarnogóra


Informuje: Polsatsport.pl /PZPN
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający