Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"POWRÓT DO SZKOŁY" ZE SPIDERMANEM I CYFROWYM POLSATEMDrukuj

Cyfrowy Polsat
Zdjęcia ze Spidermanem, zabawy dla dzieci sieciosplotem, liczne konkursy z nagrodami, możliwość wypróbowania popularnych gier na tabletach Huawei MediaPad 10.1 LTE 150 - te i inne atrakcje czekają na Abonentów i Klientów Cyfrowego Polsatu odwiedzających przez najbliższe cztery weekendy centra handlowe w szesnastu miejscowościach w całej Polsce.


Akcja pełna zabaw i nagród, która uprzyjemni powrót do szkoły już jutro i w niedzielę startuje w Warszawie, Wyszkowie, Łodzi i Bełchatowie.

Spiderman zagwarantuje wiele rozrywki dzieciom i młodzieży. Przy stoiskach znajdzie się ścianka do zabawy z sieciosplotem, przy której odbywać się będą konkursy polegające na strzelaniu pajęczyną Spidermana. Atrakcją będzie także możliwość zrobienia sobie zdjęcia z bohaterem, czy liczne konkursy z nagrodami. Przy stoisku z tabletami, odwiedzający będą mogli zagrać w popularne gry Avengers Alliance i Avengers Initiatve, obejrzeć online serial "Ultimate Spiderman", zapoznać się z funkcjonalnościami tabletu Huawei MediaPad 10.1 LTE 150 i sprawdzić, na jakich zasadach jest dostępny w ofercie Cyfrowego Polsatu.

Abonenci i nowi Klienci Cyfrowego Polsatu, którzy zgłoszą się w dniu trwania akcji do Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Cyfrowego Polsatu, otrzymają także upominek w postaci płyty z serialem Spiderman, do rozdania przygotowano aż 6400 płyt.

Specjalne stoiska Cyfrowego Polsatu, kanału telewizyjnego Disney XD oraz producenta sprzętu Huawei, które będzie można odwiedzać w centrach handlowych umożliwią klientom zapoznanie się z aktualnymi nowościami oferty telewizyjnej i internetowej operatora. Do skorzystania z oferty telewizyjnej zachęca Spiderman, jeden z kultowych już bohaterów dzieci i młodzieży ostatnich lat. Na kanale Disney XD, na pozycji 90. na liście kanałów Cyfrowego Polsatu można oglądać już nowy sezon serialu "Mega Spiderman" w czwartki o godz. 19.45. Do skorzystania z oferty internetowej zachęci m.in. możliwość przetestowania i zabawy nowym tabletem, dzięki któremu można łączyć się z najszybszym na świecie Internetem LTE.

Lista miast:
Wyszków
Galeria Wyszków, Generała Józefa Sowińskiego 62
7-8 września

Warszawa
TESCO, Połczyńska 121/126
7-8 września

Bełchatów
Olimpia/Tesco, Kolejowa 6
7-8 września

Łódź
C.H. Pasaż Łódzki, Aleja Jana Pawła II 30
7-8 września

Świdnik
Venus, Stefana Wyszyńskiego 17
14-15 września

Kielce
C.H. Galeria Echo, Świętokrzyska 20
14-15 września

Bochnia
CH RONDO, Partyzantów 2
14-15 września

Rzeszów
Tesco, Aleja Wincentego Witosa 21
14-15 września

Starogard Gdański
Carrefour, Niepodległości 2A
21-22 września

Włocławek
TESCO, Kruszyńska 17/27
21-22 września

Szczecin
TURZYN, Bohaterów Warszawy 42
21-22 września

Swadzim
Auchan, Świętego Antoniego 2
21-22 września

Sosnowiec
Auchan, Zuzanny 20
28-29 września

Jastrzębie-Zdrój
Carrefour, Podhalańska 26
28-29 września

Koszalin
EMKA, Jana Pawła II 20
28-29 września

Legnica
Auchan, Roberta Schumana 11
28-29 września
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający