Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"HAPPY HOURS" NA PAKIET FAMILIJNY MAX HD + SPORT HD W CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Do 13 września trwa akcja "Happy Hours". Tym razem promocją jest objęty pakiet Familijny Max HD + Sport HD, który przy zawarciu umowy jest udostępniany abonentom za darmo przez 4 miesiące. Promocja dotyczy zamówień online.


Dodatkowo zainteresowany otrzymuje pakiet Film HD w prezencie również na 4 miesiące. Po tym okresie można zrezygnować z pakietu dodatkowego Film HD i pozostać z pakietem docelowym Familijny Max HD + Sport HD za 59,90 zł miesięcznie.

Okres podstawowy umowy to 18 miesięcy. Dekoder PVR HD 7000 z opłatą jednorazową 49 zł (do wyboru również inny dekoder HD produkcji Cyfrowego Polsatu). Usługa Multiroom kosztuje 10 zł/mies. a dekoder dodatkowy to wydatek 29 zł jednorazowo. W prezencie oprócz telewizji na 4 miesiące bez opłat, zainteresowany otrzymuje dodatkowo Pakiet IPLA MIX w cenie abonamentu. Jest również promocja dla klientów Plusa, którzy otrzymają 30 zł na VOD Cyfrowego Polsatu.


Szczegóły oraz realizacja zamówienia dostępna tutaj.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający