Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

RUSZYŁA KOLEJNA ODSŁONA KAMPANII FUNDACJI POLSAT (wideo)Drukuj

Fundacja Polsat
Na antenie Telewizji Polsat ruszyła kolejna, dziesiąta odsłona kampanii pod hasłem "Fundacja Polsat – Jesteśmy dla dzieci". Spoty mają za zadanie pokazać wagę każdego, pojedynczego SMS-a o treści POMOC wysłanego by wesprzeć działania Fundacji – dofinansowanie rehabilitacji podopiecznych, remonty i wyposażenie szpitali oraz zakup i dofinansowanie leczenia.

Kampania składa się z trzech 30-sekundowych spotów. Emitowana będzie na antenie Telewizji Polsat, Polsat Cafe, Polsat News i Polsat Play.


Przykładowy spot kampanii "Fundacja Polsat – Jesteśmy dla dzieci"


"Fundacja Polsat każdego dnia realizuje swoje cele statutowe, którymi są ratowanie życia i zdrowia dzieci. Celem najnowszej odsłony kampanii Jesteśmy dla dzieci, jest pokazanie jak czynnie w tej pomocy uczestniczą nasi darczyńcy – każdy SMS przez nich wysłany jest np. cząstką aparatu do ultrasonografii przekazanego do szpitala, działaniem rehabilitanta lub lekami do chorego dziecka. To naprawdę wielka i wymierna pomoc – składająca się z wielu małych, dobrych uczynków." – powiedziała o najnowszej kampanii Wiceprezes Fundacji Polsat – Krystyna Aldridge-Holc.

W trzech odsłonach spotu widzimy chore dzieci w czasie ich codziennej walki o lepszą przyszłość. Na sali operacyjnej, w aptece oraz na sali ćwiczeń rehabilitacyjnych impulsem do działania i motorem zmian jest każdorazowo przesłany SMS.

Kampanię zrealizowała Telewizja Polsat. Spoty wyreżyserował Michał Fazlejew, producentem wykonawczym był Krzysztof Hansz.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający