Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ME: MECZE FAZY GRUPOWEJ POLSKICH SIATKARZY TYLKO W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Telewizja Polsat, na otwartej, ogólnodostępnej antenie nie pokaże meczów reprezentacji Polski w fazie grupowej podczas zbliżających się Mistrzostw Europy siatkarzy. Spotkania będzie można oglądać w Polsacie Sport - zapowiedział Marian Kmita, dyrektor ds. sportu w Polsacie w rozmowie z Press.pl .

"Liga Światowa była bardzo źle oglądana na antenie otwartej ze względu na porażki Polaków. Dlatego najpierw sukces sportowy, a dopiero później antena otwarta" – tłumaczy decyzję o transmitowaniu meczów polskiej ekipy tylko na kodowanym kanale Marian Kmita. "Dostęp do Polsat Sport ma dzisiaj około 15 mln Polaków." – przypomina Kmita.

Ewentualne mecze polskiej reprezentacji w półfinale i finale turnieju będą już transmitowane w otwartym Polsacie.

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn rozpoczną się 20 września. Mecze rozgrywane będą w Polsce oraz w Danii. Polska drużyna w fazie grupowej zmierzy się z Turcją (20 września), Francją (21 września) i Słowacją (22 września).


Informuje: press.pl/cyfrowypolsatnews.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający