Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

13TH STREET UNIVERSAL ZMIENIŁ SIĘ W 13 ULICĘ (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Zgodnie z zapowiedziami nadawcy, stacja 13th Street Universal zmieniła nazwę na 13 Ulicę. Kanał 13 Ulica pozostaje kanałem intrygi i sensacji. Ponadto na antenie pojawią się nowe programy.Kanał przeszedł również na nadawanie w formacie 16:9. Na chwilę obecną w przekazie nie zgłasza się flaga WSS. Cyfrowy Polsat również nie zmienił nazwy na liście kanałów (nadal widnieje 13th Street).

Według zapewnień 13 Ulica będzie jeszcze mroczniejsza, bardziej tajemnicza i intrygująca! Wszystko za sprawą nowych, nieemitowanych wcześniej w Polsce seriali, a także premierowych odcinków produkcji, które widzowie doskonale znają. Ponadto na 13 Ulicy znajdzie się miejsce dla najlepszych i najstraszniejszych horrorów, których emisję kanał kontynuuje w bloku filmowym „Niedziele grozy”.

Ale zacznijmy od początku – od świętowania trzecich urodzin stacji. Będzie nietypowo bo… polsko! Jako, że wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowego traktowania, kanał zaprosi widzów na wieczór z rodzimymi produkcjami. O 21:00 13 Ulica wyemituje „Podwójne morderstwo”, dokument odsłaniający kulisy brutalnego morderstwa dwóch braci polskiego pochodzenia w Luton. Wspólnie prześledzimy kolejne etapy skomplikowanego śledztwa i uzyskamy odpowiedzi na najbardziej palące pytania dotyczące sprawy. Godzinę później stacja zaprasza do „Leśnych dołów” – małej, tajemniczej wsi do której – po odziedziczeniu starego dworu – przeprowadza się młode małżeństwo. Będzie się działo!

Po urodzinowej wizycie w Polsce wracamy do tego, co zdążyliście pokochać – najlepszych seriali ze Stanów Zjednoczonych. Już w najbliższy wtorek na 13 Ulicę z siódmym sezonem wraca "Dexter". Po elektryzującym finale 6. serii, w którym Debra zobaczyła swojego brata mordującego Travisa Marshalla, Dexter nie będzie miał łatwego życia. Co wyniknie ze starcia porucznik policji w Miami z największym seryjnym mordercą, jakim widziało to miasto? Odpowiedzi szukajcie już w ten wtorek o 23:00!

Godzinę wcześniej premierowy odcinek „Nowych glin”. W czwartym sezonie zobaczymy, jakie zmiany zaszły w oddziale przez sześć długich i ciężkich miesięcy, podczas których Andy i Nick byli częścią tajnej operacji. Premierowe odcinki „Nowych glin” i „Dextera” zwiastują iście wybuchowe i napakowane akcją wtorki!

Na 13 Ulicę wracają także detektywi Benson i Stabler oraz Jack Malone. Od 16 września kanał zaprasza na odcinki szóstego sezonu „Bez śladu”, zaś ósma seria serialu „Prawo i porządek: Sekcja specjalna” wystartuje w poniedziałek 23 września. Przestępcy z Nowego Jorku już teraz powinni drżeć ze strachu… bowiem przed członkami Sekcji specjalnej i ekipą FBI prowadzoną przez Jacka Malone’a nie ma ucieczki.

Wszystkich fanów grozy i tajemnic już teraz stacja zaprasza na wielką polską premierę serialu „666 Park Avenue”. W środę 25 września przeniesiemy się do najbogatszej części Nowego Jorku, a dokładniej do hotelu Drake, w którym dzieją się rzeczy niezwykłe. Razem z nowymi kierownikami poznamy mroczne tajemnice skrywane zarówno przez właściciela jak i mieszkańców hotelu.

Aktualizacja: około godziny 16:30 włączono flagę WSS.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający