Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KANAŁY AXN W PREZENCIE DLA ABONENTÓW CYFROWEGO POLSATU (wideo)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Od 13 września (piątek) do 12 listopada (wtorek) br., czyli przez dwa kolejne miesiące, wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymują w ramach "otwartego okna" promocyjny dostęp do trzech kanałów należących do Sony Pictures Television Networks – AXN oraz AXN White i AXN Black, w które po rebrandingu już 1 października zmienią się dotychczasowe kanały AXN Crime i AXN SciFi.

Dzięki promocji widzowie będą mieć możliwość zapoznania się z ofertą programową kanałów i wieloma nowościami, które znalazły się w ich jesiennej ramówce.

Kanały AXN to przede wszystkim rozrywka i emocje – pełne napięcia kino akcji, które z wypiekami na twarzy obejrzą zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jesienią na kanałach pod marką AXN, które abonenci Cyfrowego Polsatu zobaczą w "otwartym oknie", premierę będą mieć nowe seriale: "Przekraczając granice", "Lista klientów" i "Czarna lista".Abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli oglądać AXN White na kanale 36, a AXN Black na kanale 37. Z kolei AXN melduje się na pozycji 35.


Kanał AXN White oferuje widzom inspirujące i pełne ciekawych bohaterów seriale oraz filmy europejskie i amerykańskie, takie jak nowy serial "Lista Klientów" z Jennifer Love Hewitt.

AXN Black to kanał oferujący pełne ciekawych bohaterów i wartkiej akcji seriale i programy typu reality. Na początek zaserwuje więc kultowy serial "Spartakus: Krew i piach".

Promocję "otwarte okno" dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz rebranding kanałów AXN wspierać będzie kampania telewizyjna w kanałach AXN, Polsacie i kanałach tematycznych Telewizji Polsat, kampania online w serwisach: IPLA.TV, Wp.pl, Facebook.com, Spotify.com, Youtube.com, Gazeta.pl, Interia.pl, Filmweb.pl oraz w mediach wewnętrznych Cyfrowego Polsatu: na stronie www.cyfrowypolsat.pl, w kanale abonenckim, a także na profilu operatora w serwisie Facebook.com.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający