Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWOŚCI I SPRAWDZONE FORMATY - JESIEŃ 2013 W POLSAT CAFEDrukuj

Polsat Cafe (HD)
Od dziś na antenie kanału Polsat Cafe królować będzie nowa, jesienna ramówka. Polsat Cafe - najbardziej kobieca telewizja, przygotowała dla swoich widzów w tym sezonie, aż pięć nowych programów, które stanowią swoisty prezent z okazji piątego jubileuszu startu kanału.


Już dziś premiera nowego na antenie Polsat Cafe programu „mała Czarna” o którym jego twórcy mówią, że jest tworzony przez kobiety, dla kobiet i o kobietach. Katarzyna Montgomery wraz z współprowadzącymi Aleksandrą Kwaśniewską, Barbarą Stanisławczyk, Beatą Kawką, Karoliną Wajdą, Zuzanną Ziomecką, Pauliną Reiter i Piotrem Najsztubem zapraszają do studia gości – gwiazdy oraz ekspertów i rozmawiają o uczuciach, seksie, zdrowiu i dzieciach. Również od dziś rusza emisja programu „Mały nie-poradnik” to program adresowany do rodziców, którzy mają problemy wychowawcze ze swoimi dziećmi. W zrozumieniu tych problemów Katarzynie Cichopek i rodzicom niesfornych pociech, pomogą pedagog i psycholog dziecięcy. „Fabryka piękna” to następna z premierowych nowości. W 10 odcinkach programu spektakularne metamorfozy przejdzie 10 wyjątkowych i odmiennych kobiet z całej Polski, wszystkie zgłosiły się do programu by odmienić swoje życie. Z pomocą m.in. chirurgów plastyków, stomatologów, ekspertów medycyny estetycznej, stylistów stroju i makijażu odmieniły siebie. W programie uczestniczki wspiera i motywuje Dorota Chotecka.

Październikowe premiery Polsat Cafe „Tancerki” to fascynująca opowieść o tancerkach erotycznych, lap dance, gogo - kobietach często błędnie odsądzanych od czci, które nierzadko są matkami i żonami. To opowieść o codziennej walce o byt i o zachowanie godności w pełnym błędnych stereotypów w społeczeństwie. Największą premierą tej jesieni w najbardziej kobiecej telewizji będzie show – „Kolacja z szefem”. Każdy odcinek pokaże walkę o zdobycie wymarzonej pracy. Potencjalni pracownicy muszą przygotować kolację dla swojego przyszłego szefa i ugościć go u siebie w domu. Po kolacji każdy z kandydatów dostaje od swojego szefa zadanie, które ma być sprawdzianem jego kompetencji na danym stanowisku. Jak zachowają się kandydaci w czasie goszczenia u siebie w domu przyszłego pracodawcy? Czy będą czarującymi gospodarzami czy służalczymi kelnerami?

Na antenie Polsat Cafe będą miały miejsce premiery zagranicznych produkcji takich jak: „Kourtney i Chloe jadą do Miami (1,2)”, „Kourtney i Kim jadą do nowego Jorku (1,2)”, „La Toya i jej życie”, „Big Ang”, „Betsey Johnsosn w świecie mody”, „Dziwaczne obsesje”, „Dziwne uzależnienia” i „100 kryminalnych uzależnień”.

W nowym sezonie będą również miały premierę kontynuacje ulubionych przez widzów programów – „Zdrowie na widelcu”, „Zrozumieć kobietę”, „Przez żołądek do serca”, „Gwiazdy na dywaniku”, „Dobrenocki”, „Zoom na miasto”, „Z tyłu sceny” i „Aleja sław” oraz zagraniczne „Brygada XXL”, „Sekrety Hollywood”, „Zdrady”, „Doktor Oz radzi”, „Superniania”, „Callas i Onassis”, „Odcięte od kasy”, „Dom przyszłości” oraz „Świat niepowtarzalnych dokumentów”.
#1 | AR HD dnia 16.09.13 18:43
Szkoda, że tak późno ruszają z ramówką. O Polsat Play nie wspominając...

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający