Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DISCOVERY TURBO XTRA ZA DISCOVERY WORLD W CYFROWYM POLSACIE (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Kanał Discovery World przeszedł do historii. Zgodnie z informacjami nadawcy, w dniu dzisiejszym Discovery World zmienił nazwę na Discovery Turbo Xtra. Jednak to nie koniec, bowiem stacja rozpoczęła emisję programów w panoramicznym formacie 16:9, zmieniono także oprawę graficzną.


Discovery Turbo Xtra melduje się na 76 pozycji na liście operatora. Dodajmy, że w przypadku tego rebrandingu, Cyfrowy Polsat zmienił od razu identyfikację stacji, co nie miało miejsca w przypadku zmiany 13th Street Universal na 13 Ulicę i nadal widnieje identyfikator, tego pierwszego kanału.


Discovery Turbo Xtra/Foto: @pyra115


Kanał Discovery Turbo Xtra to stacja dla widzów, dla których najlepszym sposobem spędzania czasu wolnego jest bycie w centrum najciekawszych, najbardziej ekscytujących wydarzeń. Oferta programowa stacji skierowana jest głównie do trochę niedocenianej, ale wymagającej grupy młodych polskich mężczyzn. Prezentowane w niej serie przeniosą widzów do świata rządzonego przez adrenalinę i prędkość, z dodatkiem "wysokooktanowych" emocji.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający