Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SCI-FI UNIVERSAL W FORMACIE 16:9 (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Zgodnie z zapowiedziami, 18 września Sci-Fi Universal przeszedł na nadawanie programów w formacie panoramicznym 16:9. Od początku w przekazie zastosowana jest sygnalizacja WSS. Sci-Fi Universal jest dostępny w Cyfrowym Polsacie w pakiecie Film HD.


Sci-Fi Universal w 16:9/Foto: @pyra115


Sci-Fi Universal to programy, w których kluczową rolę odgrywa wyobraźnia. Kanał proponuje filmy i seriale, które zainteresują widzów o szerokich horyzontach i ogromnej fantazji. Sci-Fi prowadzi widzów przez świat pełen obcych, nadnaturalnych zjawisk, aby na końcu dotrzeć do miejsca, gdzie granice zacierają się i wszystko staje się możliwe. Rzeczywistość jest pełna niewyjaśnionych zagadek, paranormalnych zdarzeń i przygód. Sci-Fi to rozrywka, która wciąga ludzi w niezwykłe sytuacje nie z tego świata, prezentując pomysły i fantazje, które inspirują i prowokują. Kanał dostępny na pozycji 50 na liście Cyfrowego Polsatu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający