Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ME W SIATKÓWCE MĘŻCZYZN CZAS ZACZĄĆ. TRANSMISJE NA KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Rozpoczyna się najważniejsza impreza siatkarska w tym roku. Organizatorem Mistrzostw Europy w siatkówce oprócz Danii jest Polska i tu właśnie rozpoczną bój nasi siatkarze. Transmisje z ME już od jutra na sportowych antenach Polsatu. Mecze Polaków w Polsacie Sport.


W piątek (20 września 2013 roku) Polsat Sport pokaże mecz Polski z Turcją. W sobotę (21 września) nasza siatkarska reprezentacja zmierzy się z Francją, a w niedzielę (22 września) zagra ze Słowacją. Transmisje od godziny 19:00 (studio). Mecze zaplanowano na godzinę 20:00.

ME: MECZE FAZY GRUPOWEJ POLSKICH SIATKARZY TYLKO W POLSACIE SPORT

W gdańsko-sopockiej Ergo Arenie polscy siatkarze zagrają z Słowakami, Francuzami i Turkami. O ile na mecze naszych grupowych rywali są jeszcze bilety, o tyle te na mecze polskiej kadry zostały dawno wyprzedane. Kibicom, którzy nie zdołali kupić wejściówek, naprzeciw wychodzi PZPS, który na Targu Węglowym organizuje Strefę Kibica.

"Strefa Kibica to również propozycja dla fanów, którzy z różnych względów nie mogą dotrzeć pod Ergo Arenę, a pragną wspólnie przeżywać sportowe emocje. Właśnie wspólne kibicowanie podczas Mistrzostw jest istotą działań na Targu Węglowym" - mówi rzecznik PZPS.

Strefa czynna będzie przez cały turniej. Wszystko zacznie się minimum cztery godziny przed pierwszym meczem, a skończy w okolicach północy. Na uczestników czekać będą filmy o tematyce siatkarskiej, turnieje dla dzieci i młodzieży, zabawy ruchowe (np. nauka odbijania piłki pod okiem trenerów, konkurencje siatkarskie) oraz atrakcyjny program artystyczny (pokazy laserowe, koncerty zespołów muzycznych z Pomorza). Janusz Uznański zapewnia, że nie będzie nudno. "Bardzo zależało nam i władzom Gdańska, by mistrzostwa były widoczne i słyszalne w sercu miasta. Równie ciekawie będzie przed samą Ergo Areną. Sponsorzy mistrzostw i Polskiej Siatkówki przygotowali wiele atrakcji i aktywności. W samej Arenie na kibiców także czeka wiele niespodzianek."


Informuje: Polsat Sport / Polsatsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający