Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"INTERNET W PLUSIE SZYBSZY OD NEOSTRADY" - ZGRZYT NA LINII ORANGE - PLUSDrukuj

Plus
"TP SA (Orange) wniosła o zabezpieczenie rzekomo przysługujących jej roszczeń w związku z wykorzystaniem przez Polkomtel sp. z o.o. w reklamie powszechnie dostępnych testów Internetu, przeprowadzonych przez jeden z najbardziej popularnych portali zajmujących się badaniem szybkości Internetu – Speedtest.pl." - czytamy w oświadczeniu Polkomtela.


"Sierpniowy ranking, zamieszczony na tym portalu potwierdził wyniki z lipca br., na które Plus powołuje się w swojej kampanii reklamowej „Internet w Plusie szybszy od Neostrady”, z których wynika, że Internet mobilny w Plusie jest nie tylko najszybszym Internetem spośród oferowanych przez operatorów komórkowych, ale także w testach prędkości wykonanych przez klientów pokonuje m.in. oferowany przez TP SA Internet stacjonarny - Neostradę.

TP SA (Orange) złożyła równolegle wnioski o zabezpieczenie roszczeń przynajmniej w kilku sądach w różnych miastach (m.in. Warszawa, Rzeszów, Bydgoszcz, Gdańsk, Koszalin). Nie świadczy to najlepiej o pewności siebie autorów wniosku. Tym bardziej, że w postępowaniu zabezpieczającym nie trzeba udowodnić zarzutów i wystarczy je tylko uprawdopodobnić a możliwość obrony przez atakowanego jest bardzo ograniczona.

Apelujemy do TP SA (Orange) o konkurowanie na oferty, a nie ilość wniosków składanych do sądów.

Zainteresowanych realnymi wynikami szybkości Internetu odsyłamy do stron:
www.speedtest.pl/ranking_isp - za sierpień
www.netindex.com/download/2,2/Poland/ - od 20 marca do 18 sierpnia."
- czytamy dalej.
#1 | Midrach dnia 22.09.13 22:28
Oba operatorzy jak Plus i Orange są H......warte jak jeden tak i drugi kłamie co do prędkości i jakości przesyłu danych . Orange nie dość że blokuje serwery Torrentów to na dodatek spowalnia szybkość , Plus natomiast chwali sie LTE 150MB a tak na trzeźwy rozum transfery w miastach nie przekraczają 3-5 MB. Ale jak to mówią REKLAMA dźwignią handlu. Brawo

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający