Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KOLARSTWO: MŚ WE WŁOSZECH NA SPORTOWYCH ANTENACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Na rozpoczęcie mistrzostw, w dniu 22 września (jutro) we Florencji, zostanie rozegrana drużynowa jazda na czas. Oczywiście nie zabraknie ekipy CCC Polsat Polkowice, a transmisje z imprezy na sportowych antenach Polsatu.


Na MŚ w kolarstwie szosowym, zostaną rozegrane wyścigi w konkurencjach: jazda indywidualna na czas oraz ze startu wspólnego. Do walki o tytuły mistrza świata i tęczowe koszulki, staną zawodnicy i zawodniczki w kategoriach: junior, młodzieżowiec oraz elita.

Wśród ekipy które zagwarantowały sobie start w drużynowej jeździe na czas znalazła się ekipa CCC Polsat Polkowice, która aktualnie zajmuje wysokie, 6.miejsce w rankingu UCI Europa Tour. Do udziału w „drużynówce” została zaproszona również kolejna polska ekipa BDC MarcPol, która jest aktualnym mistrzem Polski w drużynowej jeździe na czas.

Dyrektor sportowy ekipy CCC, Piotr Wadecki na niedzielny wyścig powołał sześcioosobową ekipę w składzie: Davide Rebellin, Nikolay Mihaylov, Marek Rutkiewicz, Mateusz Taciak, Tomasz Kiendyś i Jarosław Marycz.

Transmisje od jutra na sportowych antenach Grupy Polsat.


Informuje: proteam.cccsport.pl/Polsat Sport
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający