Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: RUSZA SKUP TELEFONÓWDrukuj

Plus
Od 23 września Polkomtel Sp. z o.o. we współpracy z Regenersis Sp. z o.o. wprowadza program skupu telefonów. Oferta nie będzie ograniczona wyłącznie do klientów Plusa i może z niej skorzystać każdy, kto ma w domu niepotrzebny telefon.


Od poniedziałku każdy może sprzedać używany telefon w zamian za bon towarowy na nowy telefon w Plusie lub gotówkę uzyskaną przelewem bankowym. Telefon może być bez pudełka, ładowarki oraz akcesoriów dodatkowych, a jedynym warunkiem jest by był sprawny i posiadał baterię.

Udostępnione zostały do wyboru dwa kanały sprzedaży: online przez stronę internetową www.sprzedajtelefon.plus.pl lub osobiście w punktach sprzedaży sieci Plus. W przypadku sprzedaży używanego telefonu w punkcie Plusa, klient będzie mógł otrzymać bon towarowy na zakup telefonu przy zawarciu umowy w sieci Plus lub przelewem bankowym otrzymać pieniądze na konto. Cena telefonu przy wyborze bonu towarowego jest o około 25% wyższa niż przy wyborze płatności przelewem, a bon towarowy można wykorzystać w tym samym punkcie w ciągu 30 dni od zakończenia transakcji.

W przypadku sprzedaży telefonu przez stronę internetową www.sprzedajtelefon.plus.pl, klient otrzyma zapłatę za sprzedany telefon przelewem bankowym.


Sprzedaż telefonu następuje na rzecz Regenersis (Warsaw) sp. z o.o., lidera na europejskim rynku branży telekomunikacyjnej, specjalizującego się w dostarczaniu posprzedażnych usług serwisowych dla wielu czołowych producentów sprzętu elektronicznego na świecie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający