Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DOSKONAŁE WYNIKI OGLĄDALNOŚCI MECZÓW SIATKARZY NA ME W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Polsat Sport zanotował doskonałe wyniki oglądalności podczas trzech spotkań grupowych reprezentacji Polski siatkarzy na Mistrzostwach Europy. Mecz z Turcją oglądało średnio 1 mln 208 tys. widzów, z Francją - 1 mln 107 tys. widzów, a spotkanie ze Słowacją 1 mln 348 tys. widzów.

Niedzielny mecz ze Słowakami był drugim najlepszym wydarzeniem sportowym pod względem oglądalności w historii Polsatu Sport. W końcówce trzeciego seta mecz oglądało prawie dwa miliony widzów.

Polsat Sport notował również doskonałe wyniki w obu grupach audytoryjnych. Podczas meczu z Turcją 8,31% SHR w grupie 16-49 i 8,57% SHR w grupie 4+, w meczu z Francją 8,3% w grupie komercyjnej i 7,5% SHR w grupie 4+ i w meczu ze Słowacją odpowiednio 8,41% SHR i 8,42% SHR.

Polscy siatkarze w rozgrywkach grupowych zajęli drugie miejsce i już we wtorek 24 października zagrają w meczu barażowym o ćwierćfinał z reprezentacją Bułgarii. Transmisja w Polsacie Sport od godziny 19.00. Polska reprezentacja to złoci medaliści ME z 2009 roku i brązowi z 2011. W Mistrzostwach Europy występuje cała europejska czołówka z Rosją, Serbią, Bułgarią, czy Włochami.


Dane: Nielsen Audience Measurement/Informuje: Polsatsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający