Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PUCHAR ŚWIATA W SHORT TRACKU NA SPORTOWYCH ANTENACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Do kalendarzowej zimy jeszcze daleko, ale już niebawem czekają nas pierwsze w tym sezonie zawody Pucharu Świata w short tracku. Transmisje 28 i 29 września na sportowych antenach Polsatu.Niedługo po imprezie w Szanghaju zawody PŚ trafią do Seulu, gdzie rywalizacja trwać będzie od 3 do 6 października (transmisje również na kanałach Grupy Polsat). W Chinach polskie zawodniczki zmierzą się z całą czołówką tej specjalności pierwszy raz w sezonie."Taki start zawsze jest niewiadomą" - twierdzi trenerka-koordynatorka kadr olimpijskich Ewa Białkowska.

Ekipa biało-czerwonych odleciała do Azji 19 września. W reprezentacji na zawody PŚ w Szanghaju i w Seulu znalazły się: Patrycja Maliszewska, Natalia Maliszewska, Aida Bella, Marta Wójcik i Barbara Kobylakiewicz.

Transmisje z Szanghaju w sportowych kanałach Polsatu. Początek sobotniej (28.09) od godz. 12, niedzielnej (29.09) od 11.30.


Informuje: Polsatsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający