Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: TERAZ Z INTERNETEM LTE TELEWIZJA Z ABONAMENTEM 0 ZŁDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat udostępnił nową promocję, dzięki której abonent wybierając Internet LTE, telewizję otrzymuje za darmo przez cały okres trwania umowy. Promocja dotyczy pakietu Mini HD.


"Wybierz już dziś superszybki Internet LTE a Telewizję z kanałami dla całej rodziny możesz mieć za 0 zł/mies. Internet LTE Cyfrowego Polsatu - Internet domowy i mobilny w jednym abonamencie! Korzystaj z sieci o największym zasięgu LTE w Polsce!" - czytamy na stronie internetowej operatora.

Jest to nowa usługa, dzięki której zainteresowany wybierając pakiet multimedialny otrzymuje TV za darmo.

Teraz z Internetem LTE telewizja z abonamentem 0 zł!

Okres podstawowy trwania umowy dla usługi Telewizja: 29 miesięcy, dla usługi Internet: 24 miesiące. Pakiet cykliczny Multimedialny 17 GB – w tym 2 GB za zamówienie online.

Klient korzysta bez zużycia transferu z:
- Stron www bez limitu,
- Popularnych serwisów społecznościowych (np. Facebook, nk.pl) bez limitu,
- Strony www.cyfrowypolsat.pl bez limitu,
- Komunikatora halo bez limitu.

Dodatkowo w ramach abonamentu internetowego zainteresowany otrzymuje 50 GB w ramach Darmowych Nocy oraz pakiet IPLA MIX przez 3 miesiące w prezencie.

"Tak długo, jak korzystasz z Internetu Cyfrowego Polsatu, Pakiet Mini HD masz z abonamentem 0 zł*" - informuje CP.

Szczegóły zamówienia dostępne tutaj.

* - Obniżony abonament za telewizję dotyczy promocji na Pakiet Mini HD za 14,90 zł/mies. przy zawarciu umowy o telewizję do 7 dni od zawarcia umowy o Internet i obowiązuje przy zachowaniu obu umów oraz warunków określonych w Promocyjnych Warunkach Umowy. Promocja dostępna dla nowych klientów.
#1 | Prokop dnia 01.10.13 08:16
Wow. Telewizja w cenie LTE - tego jeszcze nie było. Nawet jeśli to się tyczy tylko pakietu Mini HD to i tak się opłaca. Do tego ipla na 3 miesiące za free. CP ma taką spokojną sytuację, że może swobodnie żonglować swoimi usługami i układać wszelkie promocje. Nic tylko zazdrościć nowym klientom.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający