Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

UNIVERSAL CHANNEL ZMIENIŁ SWÓJ WIZERUNEK (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
28 września kanał Universal Channel, który jest dostępny w Cyfrowym Polsacie, zmienił swój wizerunek. Odświeżone zostało logo kanału jak i hasło, które od dzisiaj brzmi "100% charakteru".
Logotyp Universal Channel


Warto zwrócić uwagę, że wersja HD odświeżonego kanału nie posiada znaczka "HD" w logotypie ekranowym. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy jest to błąd, czy tak już pozostanie. Wcześniej na zabieg usunięcia literek "HD" z ekranu zdecydował się kanał History HD.

Aktualizacja 3 października: Do loga ekranowego kanału Universal HD dołączył znaczek "HD"

Przekaz kanał Universal Channel

Universal - nowe hasło stacji

Jingel reklamowy


"Odświeżenie Universal Channel podkreśla nasze przywiązanie do marki i jej długotrwały rozwój w Polsce." – mówi Colin McLeod, Dyrektor Zarządzający Universal Networks International. "Ewolucja, która niesie za sobą premiery ekscytujących produkcji, takich jak nowy serial Arrow, pozwoli nam na wyróżnienie się wśród konkurencji i na umocnienie rozpoznawalności stacji wśród lokalnej widowni."

Stacja wprowadza swoje nowe pozycjonowanie – w komunikacji marki będzie eksponować głównych bohaterów filmów i seriali. W ramach odświeżenia stacji, Universal Channel rozpocznie premierowo emisję serialu akcji zatytułowanego "Arrow" ze Stephenem Amellem w roli głównej. Tej jesieni widzowie zobaczą także nowe sezony swoich ulubionych serii, m.in. "Whitney", "Bananowy Doktor" i "CSI: Miami" oraz wiele hollywoodzkich hitów.

Universal Channel znajduje się w Cyfrowym Polsacie w pakiecie Familijny Max HD, natomiast Universal Channel HD w pakiecie Film HD.


Foto: pyra115
#1 | Grzegorz Stapinski dnia 28.09.13 13:50
Przy kanale Universal HD zniknął znaczek HD Uśmiech
#2 | AR HD dnia 28.09.13 14:14
Tak, jest to napisane w newsie Uśmiech Kolejny kanał po History HD, który rezygnuje ze znaczka "HD"
#3 | Adam Okoniewski dnia 28.09.13 18:40
MTV Live też nie pokazuje znaczka HD, tylko z tym małym szczegółem że to nie polska wersja kanału. Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający