Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

UNIVERSAL CHANNEL ZMIENIŁ SWÓJ WIZERUNEK (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
28 września kanał Universal Channel, który jest dostępny w Cyfrowym Polsacie, zmienił swój wizerunek. Odświeżone zostało logo kanału jak i hasło, które od dzisiaj brzmi "100% charakteru".
Logotyp Universal Channel


Warto zwrócić uwagę, że wersja HD odświeżonego kanału nie posiada znaczka "HD" w logotypie ekranowym. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy jest to błąd, czy tak już pozostanie. Wcześniej na zabieg usunięcia literek "HD" z ekranu zdecydował się kanał History HD.

Aktualizacja 3 października: Do loga ekranowego kanału Universal HD dołączył znaczek "HD"

Przekaz kanał Universal Channel

Universal - nowe hasło stacji

Jingel reklamowy


"Odświeżenie Universal Channel podkreśla nasze przywiązanie do marki i jej długotrwały rozwój w Polsce." – mówi Colin McLeod, Dyrektor Zarządzający Universal Networks International. "Ewolucja, która niesie za sobą premiery ekscytujących produkcji, takich jak nowy serial Arrow, pozwoli nam na wyróżnienie się wśród konkurencji i na umocnienie rozpoznawalności stacji wśród lokalnej widowni."

Stacja wprowadza swoje nowe pozycjonowanie – w komunikacji marki będzie eksponować głównych bohaterów filmów i seriali. W ramach odświeżenia stacji, Universal Channel rozpocznie premierowo emisję serialu akcji zatytułowanego "Arrow" ze Stephenem Amellem w roli głównej. Tej jesieni widzowie zobaczą także nowe sezony swoich ulubionych serii, m.in. "Whitney", "Bananowy Doktor" i "CSI: Miami" oraz wiele hollywoodzkich hitów.

Universal Channel znajduje się w Cyfrowym Polsacie w pakiecie Familijny Max HD, natomiast Universal Channel HD w pakiecie Film HD.


Foto: pyra115
#1 | Grzegorz Stapinski dnia 28.09.13 13:50
Przy kanale Universal HD zniknął znaczek HD Uśmiech
#2 | AR HD dnia 28.09.13 14:14
Tak, jest to napisane w newsie Uśmiech Kolejny kanał po History HD, który rezygnuje ze znaczka "HD"
#3 | Adam Okoniewski dnia 28.09.13 18:40
MTV Live też nie pokazuje znaczka HD, tylko z tym małym szczegółem że to nie polska wersja kanału. Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający