Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS NAGRADZA FANÓW NA FACEBOOKUDrukuj

Plus
Już piąty miesiąc Plus nagradza najbardziej aktywnych fanów dzięki unikatowemu na polskim Facebooku rozwiązaniu - aplikacji lojalnościowej. Październik to kolejny miesiąc, w którym fani zgromadzeni na facebookowym profilu Plusa mogą walczyć o tytuł Fana Miesiąca, a także zestaw cennych nagród.


Aplikacja lojalnościowa, oparta na analizie aktywności jej uczestników w obrębie profilu Plusa (facebook.com/Plus), pozwala na premiowanie jakościowego zaangażowania fanów w życie fanpage'a.

"Chcemy w ten sposób zmobilizować fanów do pomagania sobie nawzajem i dzielenia się swoim doświadczeniem w Plusie. Zauważyliśmy, że osoby, które aktywnie udzielają się w aplikacji lojanościowej, świetnie znają ofertę Plusa, interesują się nowościami, doczytują regulaminy. To cieszy, ponieważ jednym z zadań tej aplikacji, jest edukacja naszych facebookowych fanów w zakresie oferty Plusa." - mówi Katarzyna Kryda, Kierownik Projektu w Polkomtelu.

Aktywność wszystkich uczestników aplikacji lojalnościowej na fanpage'u Plusa jest zapisywana i punktowana. Za każde "lubię to" uczestnik apliakcji lojalnościowej otrzymuje jeden punkt, natomiast każdy komentarz pozostawiony na fanpage'u punktowany jest w skali od zera do pięciu punktów. W kwestii punktów przyznanych za komentarz, decydująca jest jego merytoryczność i pomocność dla pytającego. Co miesiąc, osoby, które zgromadziły najwięcej punktów, nagradzane są bonami na sprzęt elektroniczny oraz doładowaniami telefonów i gadżetami Plusa.

Dodatkowo, osoby, które zdobędą w trakcie całego czasu trwania aplikacji ponad 1000 punktów, otrzymują tytuł "Eksperta" i dodatkowe, cenne nagrody. Aplikacja jest stworzona i obsługiwana przez agencję faceADDICTED, dzięki współpracy z firmą badawczą Sotrender.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający