Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

IPLA Z NAGRODĄ SAT KURIER AWARDS 2013Drukuj

IPLA
Telewizja internetowa IPLA zajęła I miejsce w kategoriiNajlepszy Produkt Multimedialny" w plebiscycie "SAT Kurier Awards 2013" organizowanym przez redakcję miesięcznika SAT Kurier. Prestiżowe statuetki producentom zwycięskich produktów i nagrodzonym operatorom wręczono 3 października podczas uroczystej gali towarzyszącej targom SAT KRAK 2013 odbywającym się w Krakowie.

IPLA uhonorowana tytułem "Najlepszy produkt multimedialny" to największa telewizja internetowa w Polsce, która zapewnia legalny dostęp do kilkudziesięciu tysięcy materiałów – filmów od największych dystrybutorów, wydarzeń sportowych, seriali (także przedpremierowych odcinków produkcji Telewizji Polsat i TVP) i licznych programów telewizyjnych znanych z anten ponad 30 stacji. Widzowie IPLI mogą skorzystać z bogatej oferty kanałów emitowanych na żywo: Polsat News, Polsat Sport, Eurosport, Discovery, Superstacja, Polsat Biznes, 4FunTV, FightBox i wiele innych. IPLA zapewnia także relacje na żywo, również w jakości HD, z największych wydarzeń sportowych.

Dostęp do zasobów IPLA mają internauci za pośrednictwem strony www.ipla.tv, a dzięki specjalnym, ciągle rozwijanym aplikacjom także użytkownicy komputerów z systemem Windows, urządzeń mobilnych z systemami Android, iOS i Windows Phone, telewizorów Smart TV (LG, Samsung, Panasonic, Sony i Philips), dekoderów Cyfrowego Polsatu, PlayStation 3, Netia Playera i urządzeń Toya.

W tym roku producenci i operatorzy mieli możliwość zgłaszania produktów i usług do konkursu "SAT Kurier Awards 2013" w 15 kategoriach. W wyniku głosowania internetowego wybrane zostały po trzy produkty/usługi w każdej kategorii. Finalną decyzję o przyznaniu tytułów i nagród podjęła Komisja Konkursowa składająca się z organizatorów targów SAT KRAK i redakcji magazynu SAT Kurier.
#1 | Prokop dnia 10.10.13 17:56
Nagroda jak najbardziej zasłużona. Najmłodsze dziecko CP rozwija się świetnie. I jak widać nie tylko widzowie doceniają.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający