Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE I SHORT TRACK NA SPORTOWYCH ANTENACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Telewizja Polsat podpisała 5-letnią umowę o współpracy z Polskim Związkiem Łyżwiarstwa Szybkiego, w ramach której będzie pokazywała zawody mistrzostw Polski oraz inne wydarzenia międzynarodowe organizowane przez Związek w Polsce. Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News pokażą zawody łyżwiarstwa szybkiego i short tracku.


Kibice zobaczą m.in. Puchar Świata oraz Mistrzostwa Świata i Europy. Transmisje będą dostępne także w telewizji internetowej IPLA.

Polsat Sport jako antena główna oraz Polsat Sport Extra i Polsat Sport News już w dwóch najbliższych sezonach pokażą dwadzieścia zawodów z cyklu Pucharu Świata oraz dziesięć imprez rangi mistrzowskiej.

Polsat Sport przeprowadził już pierwsze transmisje z zawodów w Pucharze Świata, które w tym sezonie są kwalifikacją do igrzysk olimpijskich w Soczi. W styczniu 2014 roku kanał pokaże Mistrzostwa Europy, a w marcu Mistrzostwa Świata z udziałem całej czołówki polskich panczenistów. Kibice będą mogli oglądać na żywo Zbigniewa Bródkę, zdobywcę Pucharu Świata na dystansie 1500 m. Brązowe medalistki Igrzysk Olimpijskich z Vancouver: Katarzynę Woźniak, Luizę Złotkowską, Katarzynę Bachledę-Curuś z rezerwową Natalią Czerwonką, które sięgały również po medale Mistrzostw Świata: brązowy w 2012 i srebrny w 2013 roku. Sporo emocji powinny przynieść także występy naszej męskiej sztafety w składzie Zbigniew Bródka, Jan Szymański i Konrad Niedźwiedzki, którzy na ostatnich Mistrzostwach Świata w Soczi w 2013 roku sięgnęli po brązowy medal.

"Szukaliśmy ciekawej dyscypliny zimowej, która mogłaby uzupełnić bogatą ofertę naszych kanałów sportowych i po sukcesach Zbigniewa Bródki zdecydowaliśmy się na pokazywanie tej efektownej dyscypliny" - mówi Marian Kmita dyrektor ds. sportu Telewizji Polsat i szef Polsatu Sport.

"Bardzo liczymy, że współpraca z Polsatem Sport pomoże łyżwiarstwu szybkiemu w dynamicznym rozwoju, przyciągnie do jego uprawiania nowych zawodników, oraz pomoże nam w pozyskaniu sponsorów" - mówi Kazimierz Kowalczyk prezes Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego.

PUCHAR ŚWIATA W SHORT TRACKU NA SPORTOWYCH ANTENACH POLSATU

Transmisje z zawodów łyżwiarstwa szybkiego i short tracka w kanałach sportowych Polsatu skomentują Marcin Lepa i Grzegorz Michalewski. W roli ekspertów Polsat Sport pozyskał do współpracy m. in. Jakuba Jaworskiego, olimpijczyka i wielokrotnego reprezentanta Polski oraz Ewę Białkowską byłą mistrzynię Polski, medalistkę mistrzostw świata i Europy.


Informuje: polsatsport.pl
#1 | Mentoris dnia 07.10.13 14:35
Bardzo dobry ruch. Im więcej będzie różnych dyscyplin sportowych oprócz durnej kopaniny, tym lepiej/ Tak trzymaj Polsacie.
#2 | mefist dnia 08.10.13 18:38
ZGADZAM SIĘ Z PRZEDMÓWCĄ!!!Z przymrużeniem okaZ przymrużeniem okaZ przymrużeniem okaBrawo
#3 | Prokop dnia 10.10.13 18:23
Bardzo dobry nius. Ramówka Polsatu Sport i reszty będzie jeszcze bardziej różnorodna. A dyscypliny ciekawe, emocjonujące i na pewno dzięki temu zyskają fanów w kraju, tym bardziej, że sukcesy mamy.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający