Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WYCIECZKA I KONSOLE DO WYGRANIA W KONKURSIE CBS ACTION I CP (foto)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Wystartował konkurs dla widzów CBS Action i abonentów Cyfrowego Polsatu, w którym nagrodą główną jest voucher biura podróży o wartości 10 tys. zł oraz osiem konsol XBOX 250GB + Kinect. Konkurs potrwa do 1 listopada i jest związany z emisją serialu "Braterstwo" na kanale CBS Action.

Zręczność, wiedza i kreatywność na pewno pomogą uczestnikom zabawy w zdobyciu cennych nagród. Aplikacja konkursowa umieszczona na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu oraz na fanstronie operatora w serwisie Facebook.com zawiera trzy zadania: uczestnicy zagrają w krótką grę, rozwiążą qiuz i odpowiedzą na pytanie otwarte. Zwycięzcą nagrody głównej - vouchera biura podróży o wartości 10 tys. zł będzie osoba wyłoniona przez komisję konkursową, która swoją wiedzę i szybkość działania połączy z oryginalnością odpowiedzi udzielonej na pytanie otwarte.


Konkurs CBS Action i Cyfrowego Polsatu/Foto: CP


Konkurs wspiera kampania prowadzona na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu pod adresem cyfrowypolsat.pl, na fanstronie operatora oraz w mediach wewnętrznych platformy.

Serial "Braterstwo" oraz ofertę Cyfrowego Polsatu od 1 października br. promuje również kampania outdoorowa w 33 miastach w całej Polsce.

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą kanał CBS Action w pakiecie Film HD (dostępnym z pakietem Familijny Max HD) na pozycji 55 na liście kanałów platformy. Serial "Braterstwo" na CBS Action można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 21:00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający