Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

EL.MŚ: MECZ UKRAINA - POLSKA W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Piątkowy wieczór należeć będzie do tych emocjonujących. "Orły Fornalika" zmierzą się z Ukrainą i to na trudnym terenie przeciwnika. Transmisja w Polsacie Sport.Biało-czerwoni zagrają 11 października z Ukrainą w Charkowie, a cztery dni później - z Anglią w Londynie.

"W naszej kadrze jest wielu nowych zawodników. To na tyle młody zespół, że ma jeszcze czas, żeby się zgrywać i być coraz lepszym" - tłumaczy Artur Boruc, który jest ostatnio w znakomitej formie.

"Teraz dla nas najważniejszy jest mecz z Ukrainą. On może przedłużyć tę wiarę, dać szansę na walkę „o coś” w Anglii. Na Wembley zagramy finał tych eliminacji, a półfinałem jest spotkanie w Charkowie. Nikt nie chciałby, abyśmy do Londynu polecieli grać mecz o punkty, który nie będzie miał żadnego znaczenia." - mówi PolsatSport.pl Błaszczykowski.

Transmisja piątkowego spotkania w Polsacie Sport/HD od godziny 20:00. Studio przed meczem Ukraina - Polska od około godziny 18:30.


Informuje: PolsatSport.pl/cyfrowypolsatnews.pl
#1 | Prokop dnia 10.10.13 18:12
Zobaczymy, co to się będzie działo. Aczkolwiek w miłej oprawie Polsatu Sport zawsze przyjemniej jakby co. Fajnie, że też tutaj będzie możne mecze zobaczyć.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający