Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WYBRANE HD 5000 Z NOWYM SOFTEMDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat udostępnił nową wersję oprogramowania o numerze 2.34.1.5 dla wybranych dekoderów HD 5000. Nowy soft wdrażany jest etapami, więc w kolejnych krokach będzie udostępniany kolejnym grupom odbiorców. Oprogramowanie eliminuje błędy występujące w poprzedniej, wrześniowej wersji - 2.28.1.5.


Oprócz tego daje możliwość korzystania z płatnej aplikacji IPLA na dekoderze. Dzięki tej usłudze abonenci Cyfrowego Polsatu mają możliwość zakupu dostępu do treści IPLA poprzez dekoder (STB) przy uwzględnieniu ochrony treści przez DRM (system kodowania). IPLA płatna na dekoder wprowadza możliwość szerokiego korzystania z kontentu w opcji transakcyjnej on-demand.

Więcej o udostępnieniu oprogramowania o nr. 2.28.1.5 (także ograniczonej liczbie abonentów) informowaliśmy w tym newsie.

Dodatkowe zmiany to: poprawki do braku EPG, poprawki do "czarnych nagrań", funkcjonalność ECO AUTO OFF – automatyczne wyłączanie dekodera po 3 lub 6 godzinach, gdy dekoder nie jest używany.

Przypomnijmy, że oprogramowanie aktualizuje się standardowo, po przejściu dekodera do Standby (stanu czuwania) lub ręcznie poprzez wybranie z Menu dekodera opcji "Aktualizacja oprogramowania".
#1 | tadeusz242 dnia 11.10.13 21:40
A kiedy będzie dla HD 6000Pokazuje język

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający