Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PORAŻKA POLAKÓW W EL.MŚ. KONIEC MARZEŃ O MUNDIALUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Wczorajszy przegrany mecz Polaków ostatecznie przekreślił szansę na awans do MŚ w Brazylii. Porażka z Ukrainą odbiła się głośnym echem w środowisku piłkarskim, ponieważ był to mecz o wszystko. Spotkanie mogliśmy oglądać między innymi w Polsacie Sport.


Czy ktoś się spodziewał cudu? Jasne, że tak, ponieważ wiara w naszych piłkarzy nadal była, ale gasła z każdą minutą wczorajszego spotkania. Ukraińscy piłkarze już w pierwszych minutach dopuścili się kilku fauli pokazując swoją siłę na boisku. Jak wiadomo dla tego zespołu też był to ważny mecz. Polacy nie do końca poddali się presji przeciwnika i odpierali ataki. Mieli także sytuacje bramkowe, których jednak nie wykorzystali. Bramkę dla gospodarzy w drugiej połowie zdobył Andrij Jarmolenko, grzebiąc szansę "Lewego i spółki" na wygranie spotkania. Warto wspomnieć, że stadion w Charkowie był wypełniony, a kibice głośno dopingowali swoich piłkarzy tworząc iście piłkarską atmosferę.

Według wielu ekspertów jak i selekcjonera Fornalika, Polacy nie zagrali tragicznie. Widać było walkę na boisku i wiarę w zwycięstwo. Jednak nie samą wiarą wygrywa się spotkanie, a skutecznością, której zabrakło... Przed nami bój "o nic", a raczej o honor z Anglią. Ten mecz już w najbliższy wtorek.
#1 | tadeusz242 dnia 12.10.13 16:59
BrawoBrawo Super sprawa BrawoBrawo

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający