Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MECZ ANGLIA - POLSKA W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Mecze Polaków z Anglikami zawsze były emocjonujące, a jedno spotkanie przeszło bez wątpienia do historii polskiego sportu. Tym razem na Wembley gramy tylko o honor. Transmisja wtorkowego spotkania w Polsacie Sport.


Polscy kibice mogą mieć powody do optymizmu. Przynajmniej jeśli chodzi o naszego bramkarza. Boruc może zatrzymać Anglików, tak jak we wrześniu zatrzymał Liverpool, broniąc w barwach Southampton. Pięknie bronił strzały Stevena Gerrarda, który we wtorek znów stanie oko w oko z naszym bramkarzem. Zatrzymał też Victora Mosesa i jego klub sensacyjnie wygrał z The Reds 1:0. Dobry występ Polaków może minimalnie polepszyć nastroje kibiców po nieudanych eliminacjach MŚ.

Jak z bezpieczeństwem? "Witamy kibiców z Polski! Nie możemy się doczekać wtorkowego meczu. Musimy jednak przypomnieć o paru bardzo ważnych kwestiach. Obecność policji w okolicach stadionu będzie zauważalna. Policjanci są przygotowani do podjęcia odpowiednich działań w razie niebezpieczeństwa użycia jakichkolwiek przedmiotów pirotechnicznych i rac lub skandowania rasistowskich przyśpiewek przez kibiców. W przypadku wystąpienia takich zachowań, takie osoby zostaną niezwłocznie zatrzymane. Chcemy, aby wszyscy kibice cieszyli się tym wydarzeniem. W związku z tym zrobimy wszystko, aby mała grupa osób nie popsuła zabawy reszcie kibiców" – powiedział Colin Morgan, Starszy Komisarz Policji, który będzie zajmował się bezpieczeństwem na stadionie w czasie meczu.

Transmisja meczu w Polsacie Sport/HD:
Studio od godziny 19:30
Mecz o godzinie 21:00


Informuje: Polsat Sport/PZPN
#1 | Prokop dnia 15.10.13 19:01
Przejadły mi się mecze w publicznej, wolę oprawę Polsatu Sport. A mecze o honor najlepiej nam wychodzą, więc będzie co oglądać.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający