Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZMIANY W OFERCIE TELEWIZYJNEJ CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat wprowadził zmiany do oferty telewizyjnej - pakiet Familijny Max HD z pakietem dodatkowym Film HD i abonamentem 59,90 zł/mies. został wzbogacony o pakiet premium Cinemax HD. Jednocześnie cena zestawu Familijny Max HD z HBO HD i Cinemax HD została obniżona o 10 zł do 69,90 zł/mies.

Wraz z zestawem Familijny Max HD z Film HD i Cinemax HD klient otrzyma dodatkowo na 4 miesiące pakiet HBO HD (sześć kanałów), Miesięczny Katalog Filmów VOD oraz pakiet Sport HD. Po okresie promocyjnym może korzystać z pełnej oferty ponad 130 kanałów i VOD za jedyne 99,90 zł/mies. lub pozostać z zestawem filmowym za 59,90 zł. Mocno filmowa oferta CP to - oprócz bogatej oferty innych stacji - ponad 40 kanałów filmowych. Wśród najpopularniejszych kanałów filmowych w zestawie Familijny Max HD z Film HD i Cinemax HD znaleźć można, m.in. stacje Cinemax, FOX Life, AXN, FilmBox, Polsat Film, Universal, CBS, Sundance Channel, Comedy Central i wiele innych.

Klienci, którzy zdecydują się na nową ofertę otrzymają najnowszy dekoder produkcji Cyfrowego Polsatu PVR HD 7000 w obniżonej cenie za 49 zł i bez żadnych opłat miesięcznych za udostępnienie urządzenia.

Zmiany obejmują także zestaw Familijny Max HD z HBO HD i Cinemax HD – teraz pakiet jest dostępny już za 69,90 zł/mies. (cenę obniżono o 10 zł). W obu ofertach klient otrzyma dodatkowo IPLĘ MIX oraz HBO GO na 3 miesiące bez opłat (HBO GO dostępne z umową na 29 miesięcy).

W ofertach pakietów za 49,90 zł/mies. ( Familijny Max HD) oraz 59,90 zł/mies. (Familijny Max HD z Film HD i Cinemax HD) z umową na 29 miesięcy do 4 miesięcy wydłużył się okres zwolniony z opłat abonamentowych.

W pakiecie dodatkowym Cinemax HD znajdują się 4 kanały filmowe premium: Cinemax, Cinemax HD, Cinemax2 i Cinemax2 HD. To oferta dla prawdziwych miłośników kina z kultowymi filmami z największych wytwórni, a także produkcjami od niezależnych dystrybutorów. W ramówkach kanałów znaleźć można thrillery, horrory, filmy akcji, dramaty, komedie i inne. Najnowsze tytuły to, m.in.: "She Monkeys", "Bojownicy z czerwonego afisza", "Żegnaj, Gary", "Wycieczka bez powrotu", "Torturowani", "Wiosenne rytuały", a klasyka to niezapomniane tytuły, do których należą, m.in.: "Uśpieni", "Noc żywych trupów", "O czym marzą faceci".
#1 | AR HD dnia 15.10.13 17:43
Fajna promocja, chyba najlepsza na rynku z taką ilością kanałów i z taką ceną.
#2 | Prokop dnia 15.10.13 18:48
CP wypuszcza kolejną, jeszcze lepszą promocję na pakiety tv. Nic tylko zazdrościć nowym abonentom możliwości skorzystania. Sporo można zyskać i zaoszczędzić. Cena niezła a rozrywki co nie miara.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający