Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KOLEJNY DZIEŃ - KOLEJNY REKORD. CP PRZEKROCZYŁ GRANICĘ 23 ZŁ NA GPWDrukuj

Cyfrowy Polsat
Wczoraj informowaliśmy o znakomitym rekordzie Cyfrowego Polsatu na Giełdzie Papierów Wartościowych. Dzisiaj został on pobity i w ostateczności przekroczona została ważna granica na papierach CP. Kurs zamknął się na poziomie 23 zł 16 gr.


Rekord sesji wynosi 23 zł 65 groszy i został ustanowiony około godziny 10:00. Wtedy również główne indeksy w Polsce bardzo mocno rosły. Wraz z upływem sesji akcje spółki zachowywały się stabilnie, na podobnym poziomie. Pod koniec notowań główne indeksy w Polsce (WIG20, WIG30) zaczęły tracić, ale akcje operatora medialnego nie poddały się przecenie. Kurs Cyfrowego Polsatu zamknął się na poziomie 23 zł 16 gr., zyskując od wczorajszego zamknięcia 2,03%.
#1 | Prokop dnia 15.10.13 18:57
Obserwacja wyników giełdowych nie jest moim ulubionym zajęciem aczkolwiek owa wiadomość nawet dla laika będzie znakiem, że pozycja CP jest mocna. A nawet coraz mocniejsza i nie tylko wśród abonentów, ale też na giełdzie. Tylko pogratulować.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający