Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZMIANY W OFERCIE CYFROWEGO POLSATU - ROZWIEWAMY WĄTPLIWOŚCIDrukuj

Cyfrowy Polsat
Ostatnie zmiany w ofercie Cyfrowego Polsatu wzbudziły niepokój naszych czytelników, w związku z usunięciem ze strony operatora m.in. zobowiązania na pakiet Familijny Max HD + Sport HD. Postanowiliśmy rozwiać wszelkie wątpliwości i zapytaliśmy rzecznika prasowego Cyfrowego Polsatu, Olgę Zomer.

Prezentujemy odpowiedź:
"Oferty ze zobowiązaniem na pakiet Familijny Max HD+1 pakiet dodatkowy lub Familijny Max HD+2 pakiety dodatkowe zostały wycofane 14 października, ale w APS i w e-sklepie nadal mamy ofertę elastyczną Familijny Max HD+2 pakiety dodatkowe z możliwością zejścia do Familijnego Max HD. Klient wybierając tę ofertę może korzystać z:
- Familijny Max HD za 49,90 zł/ mies.
- Familijny Max HD + Sport HD lub Film HD za 59,90 zł /mies.
- Familijny Max HD + Sport HD + Film HD za 69,90 zł /mies.
"

Warto jednak zauważyć, że jeśli Klient chce skorzystać z oferty Familijny Max HD + Film HD za 59,90 zł, to powinien pamiętać o nowej ofercie "Mocno filmowa oferta CP" także za 59,90 zł, w ramach której otrzyma także pakiet Cinemax HD w cenie, lepsze ceny sprzętu oraz dostęp do większej liczby pakietów w prezencie w okresie promocyjnym.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający