Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"WIKINGOWIE" PRZEDPREMIEROWO W IPLI (wideo)Drukuj

IPLA
Wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu w ramach największej polskiej telewizji internetowej IPLA zyskają możliwość bezpłatnego obejrzenia serialu "Wikingowie" dzień przed premierą telewizyjną oraz przez tydzień po premierze na kanale HISTORY. Pierwszego wieczoru zostaną pokazane dwa odcinki serialu.

Już 20 października, a potem w każdą niedzielę wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu, zarówno usług telewizyjnych, jak i dostępu do Internetu, będą mogli obejrzeć w IPLI przedpremierowe odcinki serialu "Wikingowie" - dzień przed premierą telewizyjną na HISTORY, a potem także powtórki przez siedem kolejnych dni w ramach catch-up TV. Wszystkie odcinki będą dostępne bezpłatnie na stronie www.ipla.tv i za pośrednictwem dedykowanych aplikacji na PC, wybrane Smart TV i konsole PlayStation3.

Premiera telewizyjna "Wikingów" w Polsce odbędzie się w poniedziałek 21 października o 22:00 wyłącznie na HISTORY.

"Cieszę się, że teraz obok przedpremier polskich seriali nasi abonenci znajdą w IPLI także przedpremierowe odcinki produkcji, która zdobyła dużą popularność za oceanem. To seriale są w IPLI najchętniej wybierane przez użytkowników, dlatego zadbaliśmy o to, żeby „Wikingów” z kanału HISTORY nasi abonenci mogli obejrzeć jako pierwsi w Polsce. A dzięki dystrybucji serialu zarówno w ramach platformy satelitarnej, jak i serwisu IPLA, nasi abonenci będą mogli swobodnie decydować o czasie i miejscu, w jakim będą śledzić przygody bohaterów" - mówi Beata Białkowska, dyrektor marketingu w Cyfrowym Polsacie S.A.Serial okazał się wielkim hitem w Stanach Zjednoczonych, a jego premierowy odcinek obejrzało ponad 6 milionów Amerykanów. Przez dziewięć tygodni emisji "Wikingowie" stali się najpopularniejszym nowym serialem fabularnym w USA wśród produkcji stacji kablowych i satelitarnych w 2013 roku ze średnią ponad 4 milionów widzów. Nakręcono go w zeszłym roku w Irlandii, a inspirowany jest legendą o Ragnarze Lodbroku (w tej roli Travis Fimmel - "Bestia", "Baytown Outlaws"), ciekawym świata wikingu, który stara się przełamywać wszelakie bariery i odkrywać nowe ziemie do podbicia. Na zamówienie HISTORY powstaje właśnie drugi sezon serialu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający