Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"OTWARTE OKNO" HISTORY W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Od 20 października br. do 2 stycznia 2014 roku, czyli przez ponad dwa miesiące, wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu od pakietu Mini HD otrzymają promocyjny dostęp do kanału HISTORY. "Otwarte okno" jest związane z premierą serialu "Wikingowie", który podbił Amerykę - pierwszej fabularnej produkcji na antenie stacji.


Jak już informowaliśmy premiera telewizyjna "Wikingów" w Polsce odbędzie się w poniedziałek 21 października o 22:00 wyłącznie na HISTORY. Widzowie platformy satelitarnej mogą oglądać HISTORY na kanale 79. Niedawno podawaliśmy, iż HISTORY uruchomił oddzielny sygnał na polski rynek, co pozwoli m.in. na wprowadzenie na antenę programów dostosowanych do potrzeb polskiej widowni.
#1 | AR HD dnia 17.10.13 17:54
Kolejne "otwarte okno", CP zaczyna z tego słynąc Uśmiech
#2 | tadeusz242 dnia 19.10.13 18:50
BrawoBrawo SUPER BrawoBrawo
#3 | Prokop dnia 23.10.13 08:10
Uwielbiam takie wiadomości. Otwarte okno to już znak firmowy CP. I żeby było jeszcze milej, otwarte okna są dodatkowo połączone z emisją fajnej produkcji, jak np. teraz. Ponad dwa miesiące poznawania nowej stacji Szeroki uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający