Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

GALA Z UDZIAŁEM CZOŁOWYCH POLSKICH BOKSERÓW W POLSACIE SPORT (wideo) (akt.)Drukuj

Polsat Sport (HD)
W sobotę (dzisiaj) po raz kolejny w kopalni soli w Wieliczce odbędzie się gala z udziałem czołowych polskich bokserów. W walce wieczoru Krzysztof Zimnoch zmierzy się z Arturem Binkowskim, jednak wcześniej emocji też nie zabraknie. Transmisja całej gali w Polsacie Sport. Walka wieczoru również w otwartym Polsacie.


Ozdoba wieczoru, czyli walka Zimnocha z Binkowskim
Napięcie między pięściarzami rosło już od momentu przylotu Binkowskiego do Polski, kiedy ten udzielał bardzo kontrowersyjnych wywiadów. 38-latek zapowiedział, że możliwe, że walka rozstrzygnie się jeszcze przed zjechaniem do kopalni soli. Jednak podczas ich pierwszego spotkania na środowej konferencji prasowej obyło się bez zbędnych, ale wyczekiwanych zgrzytów.

Zimnoch dotychczas stoczył 17 pojedynków. Nie przegrał żadnego z nich, a tylko jeden z nich zakończył się remisem. 30-letni zawodnik głęboko wierzy, że w Wieliczce dopisze kolejne zwycięstwo do swojego rekordu, a recepta na to wcale nie jest taka trudna.

Binkowski natomiast w sobotę wejdzie do ringu po raz 23. Dotychczas wygrał 16 walk, trzy przegrał i tyle samo zremisował. 38-letni pięściarz, który na olimpiadzie w Sydney dotarł do ćwierćfinału, ostatni raz boksował w listopadzie, kiedy to powrócił do sportu po pięcioletniej przerwie, w trakcie której m.in. odsiadywał kilkumiesięczny wyrok za pobicie. Polak z kanadyjskim paszportem jest bardzo zdeterminowany przed kolejnym pojedynkiem.Kontrowersyjny Binkowski/Wideo: ringpolska.pl


Oprócz jet walki czeka nas wiele równie emocjonujących pojedynków, między innymi: Daniel Urbański vs Kamil Szeremeta, Krzysztof Głowacki vs Richard Hall. Gala od godziny 19:30 w Polsacie Sport/HD.

Aktualizacja: Walki wieczoru od godziny 22:50 również w Polsat Sport News.

Informuje: Polsatsport.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający