Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"SNAPATUSIE" OD LISTOPADA W POLSAT JIM JAMDrukuj

Polsat JimJam
Kanał Polsat JimJam w listopadzie przedstawi nową propozycję dla najmłodszych w wieku od 2 do 5 lat pt. "Snapatusie". Animacja jest kwintesencją tego, co nazywamy nauką przez zabawę.


Wśród powodów, dla których warto zachęcić swoją pociechę do spędzenia czasu ze "Snapatusiami" warto wymienić: rozwój umiejętności komunikacyjnych dziecka, spokojną animację, która pozwala na stopniowe przyswajanie przez nie informacji czy też wysoką interaktywność programu - postacie cały czas, bowiem zadają maluchom najprzeróżniejsze pytania.

W pierwszej serii "Snapatusiów" mali widzowie spotkają uwielbiającego liczyć Natana, Magicznego Kolesia Kolora i Szymka Sztalugę – specjalistów od barw i kształtów, Jagnę Jabłko, Polę Pomarańczę oraz ich owocowych przyjaciół, którzy pokażą jak wiele smacznych owoców może się znaleźć w dziecięcych brzuszkach. Ponadto maluchy zwiedzą z żółwiem zoo pełne krokodyli, lwów czy słoni, a z psem o imieniu Skip zobaczą jak wygląda jego codziennie życie w wielkim domu, w którym mieszka wraz z rodziną. Snapatusie zabiorą także szkraby w podróż po krainie pór roku, a także pokażą różne gatunki ptaków i zwierzęta zamieszkujące nasze ogrody.

Za programem "Snapatusie" kryje się niesamowita historia dwóch błyskotliwych i pracowitych mam z Australii, które nie mając wcześniej doświadczenia w tworzeniu seriali telewizyjnych, animacji czy pisaniu scenariuszy, postanowiły sprzedać własny dom, aby projekt ten ujrzał światło dzienne. Jordi i Lee przeszły długą drogę, aby wyprodukować całą serię.

Emisja od 1 listopada codziennie o godzinie 07:15 i 15:15 na kanale Polsat JimJam.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający