Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KONKURS CYFROWEGO POLSATU I UNIVERSAL CHANNELDrukuj

Cyfrowy Polsat
Od 15 października do 4 listopada br. kanał telewizyjny Universal Channel wspólnie z Cyfrowym Polsatem zapraszają abonentów operatora do udziału w konkursie "Otwórz sejf z atrakcyjnymi nagrodami". Do wygrania rowery górskie.


Konkurs promuje odświeżony wizerunek Universal Channel oraz nowy serial "Arrow" emitowany przez stację i będzie składał się z trzech etapów. Przez cały czas trwania zabawy na stronie www.cyfrowypolsat.pl i Fanpage'u operatora w serwisie Facebook dostępna będzie aplikacja, w której uczestnicy będą mogli rozszyfrować kody do sejfów. Każdego dnia gracze będą rywalizować o nagrody dzienne, a dodatkowo, w każdym z trzech etapów także o nagrody główne. Na trzech najlepszych uczestników codziennie czekać będą torby na laptopa z szyfrem, a na trzech najlepszych w całym konkursie - rowery górskie wraz z zabezpieczeniem u-clock.

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą Universal Channel w Pakiecie Familijnym Max HD na pozycji 49, a jego wersję HD w Pakiecie Film HD na miejscu 144. na liście kanałów platformy. Pakiet Film HD dostępny jest wyłącznie z Pakietem Familijnym Max HD.
#1 | Prokop dnia 23.10.13 08:22
Jak nie otwarte okno, to konkurs. CP rozpieszcza swoich abonentów. Po raz kolejny fajne nagrody do zdobycia.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający