Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: KOLEJNY SĄD ODRZUCIŁ WNIOSEK ORANGEDrukuj

Plus
I znów sąd nie przychylił się do wniosku TP SA (Orange) o zakazanie reklamy Plusa. Tym razem odrzucił go Sąd Okręgowy w Gdańsku. Plus ma prawo mówić, że jest szybszy od Neostrady - poinformował operator w komunikacie.


Dalsza treść oświadczenia Plusa:
"Przypominamy, że we wrześniu warszawski sąd uznał, że wniosek TP SA (Orange) nie zasługuje na uwzględnienie. Sąd w Rzeszowie z kolei stwierdził swoją niewłaściwość i przekazał sprawę do Sądu w Warszawie, natomiast Sąd Okręgowy we Wrocławiu odrzucił wniosek TP SA. Okazuje się więc, że dzięki rozsądkowi sądów „sprytna" taktyka, polegająca na złożeniu prawie jednocześnie tego samego wniosku do przynajmniej kilku sądów, okazała się nieskuteczna.

Bedąca u naszej konkurencji powodem „kłopotów z sercem i rozumem" kampania reklamowa odwołuje się do powstałego w lipcu „Rankingu prędkości dostawców internetu w Polsce" zamieszczonego na stronie SpeedTest.pl. Ostatnie, wrześniowe, zestawienie po raz kolejny, a więc już trzeci z rzędu od czasu rozpoczęcia naszej kampanii, potwierdza że internet mobilny w Plusie pod względem szybkości pokonuje podobne produkty innych operatorów komórkowych oraz Neostradę.

Przy okazji chcemy też przypomnieć pewne pytania, które zadaliśmy Orange, a na które do dziś nie otrzymaliśmy odpowiedzi:

* Czy w ofercie Neostrady za 49 zł klient dodatkowo musi zapłacić prawie 30 zł za linię telefoniczną (utrzymanie łącza dla Neostrady), co oznacza, że prawdziwy miesięczny koszt usługi wynosi prawie 80 zł?
* Czy we wspomnianej ofercie Orange za prawie 80 zł klient otrzymuje internet z technicznie ograniczoną maksymalną prędkością do 10 Mb/s?
* Czy w swojej reklamie Neostrady Orange dokonuje porównania cenowego swojej najtańszej oferty do najdroższej oferty konkurencji?

Dodatkowo, polecamy do lektury raport przeprowadzany przez Sandvine, z którego wynika, że w całej Europie średnia miesięczna konsumpcja internetu przez użytkowników stałego łącza plasuje się na poziomie 13,4 GB (10,9 - pobieranie, 2,5 - wysyłanie)."
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający