Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"DOŁADUJ SIĘ SŁOŃCEM I WYGRAJ Z JESIENIĄ!" - KONKURS DLA KLIENTÓW PLUSADrukuj

Plus
Voucher na wakacje? Laptop? A może 1000 zł na dodatkowe wydatki? Takie między innymi nagrody można wygrać w konkursie Plusa. Wystarczy doładować telefon i… zaskoczyć jury odpowiedzią na pytanie konkursowe.


"Doładuj się słońcem" to konkurs dla klientów Plusa, który wystartował 21 października. To zabawa dla tych, którzy przez kolejnych 8 tygodni skorzystają z doładowań przez stronę www i w bankowości elektronicznej. Aby wziąć udział w konkursie należy w danym etapie doładować konto kwotą min. 20 PLN, udzielić odpowiedzi na pytanie: "Co robisz, żeby mieć pozytywną energię na cały dzień?" i zamieścić ją w aplikacji konkursowej dostępnej na stronie doladujsiesloncem.pl wraz z krótkim kwestionariuszem rejestracyjnym.

Konkurs potrwa do 15.12.2013 roku. Podzielony jest na 8 etapów, a każdy z nich trwa 7 dni. Uczestnicy mogą brać udział we wszystkich etapach konkursu pod warunkiem spełnienia każdorazowo warunków określonych w regulaminie.

Spośród nadesłanych odpowiedzi jury wyłoni w każdym tygodniu 69 zwycięzców – autorów najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Ogółem do wygrania jest 549 nagród.

Co tydzień uczestnicy konkursu mają szanse na wygranie nagród głównych:
1. Voucheru na wycieczkę o wartości 7000 zł,
2. Laptopa DELL Vostro o wartości 3460 zł,
3. Nagrody pieniężnej w wysokości 1000 zł,
4. Luksusowych okularów marki Police "dla dwojga",
5. nagród dodatkowych w postaci doładowań.

Szczegóły i regulamin konkursu są dostępne na stronie doladujsiesloncem.pl .
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający