Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BAREŁKOWSKI: POLSAT MOŻE WYPAŚĆ Z TRÓJKI NA RZECZ TV REPUBLIKADrukuj

Polsat (HD)
Piotr Barełkowski, prezes Telewizji Republika snując wizję mediów na następne lata, odniósł się również do Polsatu. Według niego jeśli Polsat nie podejmie zdecydowanych kroków w stronę rozwoju oferty informacyjnej, przestanie liczyć się w grze.


"...Liczba osób, które kupią nasze akcje, będzie wyznaczała siłę telewizji Republika, stacji prawdziwie niezależnej, prawdziwie konserwatywnej, skupiającej najwybitniejszych polskich twórców telewizyjnych i publicystów. Jestem przekonany, że tysiące patriotycznie nastawionych obywateli, liczących na rentowność swoich aktywów, poprze nas – widzę to już dziś. To trwale zmieni świadomość informacyjną Polaków. Jestem przekonany, że w perspektywie paru lat w naszym kraju trzy ośrodki dystrybucji newsów staną się najważniejszym źródłem wiedzy o Polsce i świecie: koncern TVN, telewizja publiczna oraz telewizja Republika. Polsat, ciążący jako grupa w stronę silnego dystrybutora kontentu wideo oraz stacji typowo rozrywkowej, jeśli nie podejmie zdecydowanych kroków w stronę rozwoju oferty informacyjnej, przestanie liczyć się w tej grze – nie będzie w pierwszej trójce. Oczywiście telewizje rozrywkowe, filmowe i edukacyjne będą osiągały największe udziały w rynku, ale dziedzina informacji wizualnej może zostać wyraźnie zrównoważona. Tu jest miejsce dla nowego kanału publicystyczno-informacyjnego...". - stwierdził Barełkowski.


Informuje: niezalezna.pl/Gazeta Polska Codziennie
#1 | PN dnia 21.10.13 18:49
...Jestem przekonany, że w perspektywie paru lat w naszym kraju trzy ośrodki staną się najważniejszym źródłem wiedzy o Polsce i świecie: koncern TVN, telewizja publiczna oraz telewizja Republika.


Z całym szacunkiem, ale nie wierzę w to, aby TV Republika znalazła się w tym gronie.
#2 | mefist dnia 22.10.13 17:52
Gościu bredzi!!! Nie ma pojęcia o czym mówi!!!crazy

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający