Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KONIEC PARADOKUMENTU "CZYJA WINA?" W POLSACIE?Drukuj

Polsat (HD)
W listopadowej ramówce Telewizji Polsat zabrakło miejsca dla serialu paradokumentalnego "Czyja wina?". Wspomnijmy, że produkcja ta, jest jedną z nowości w jesiennej ofercie Polsatu.Serial "Czyja wina?" emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 13:00. Jednak od wtorku, 5 listopada Polsat, pokazywać będzie znany z anteny Czwórki magazyn "STOP Drogówka". 4 i 12 listopada widzowie zobaczą powtórkę "Pierwszej miłości". Natomiast 1 i 11 listopada w tym paśmie będzie można oglądać pozycję filmową.

W paradokumencie "Czyja wina?" sędziowie Ewa Makowska i Adam Moskal rozstrzygają kontrowersyjne, międzyludzkie spory. W każdym odcinku prowadzący rozprawę sędzia rozpatruje trzy różne sprawy, o oddzielnej tematyce. W rolę sędzi Ewy Makowskiej wciela się Małgorzata Sobol, a sędziego Adama Moskala – Janusz Cichoń. Producentem jest firma Tako Media, która odpowiedzialna jest m.in. za seriale paradokumentalne: "Dlaczego ja?", "Trudne sprawy" i "Zdrady".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający