Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PROMOCJA SAMSUNGA, CINEMA CITY I IPLI: 5 FILMOWYCH HITÓW ZA DARMO W IPLADrukuj

IPLA
Ruszyła promocja dla prawdziwych kinomanów – firma Samsung, sieć kin Cinema City oraz telewizja internetowa IPLA wspólnie dają możliwość obejrzenia sześciu filmów w cenie jednego. Kupując bilet na dowolny seans w sieci Cinema City, otrzymujemy jednocześnie możliwość obejrzenia pięciu filmowych hitów, do zobaczenia za pośrednictwem aplikacji IPLA na platformie Samsung Smart TV.

Wystarczy zachować swój kinowy bilet i zarejestrować go na stronie www.ipla.tv/samsung - od tego momentu mamy 30 dni na obejrzenie za darmo pięciu filmów w domu, na ekranie telewizora Samsung Smart TV.

Tytuły proponowane w kolekcji darmowych filmów będą co miesiąc zmieniane. Już teraz dostępne są hity zarówno dla dojrzałych kinomanów, jak i najmłodszych miłośników filmu. Są to "[REC] 3: Geneza", "80 milionów", "Seksualni, niebezpieczni", "TULISIE. Przygoda w słonecznej krainie" oraz "Pokaż kotku, co masz w środku".

Więcej informacji oraz regulamin na stronie: www.ipla.tv/samsung. Kampanię prowadzi Samsung Electronics Polska we współpracy z Cinema City i IPLA. Kreacje przygotowała Agencja Cheil, Za zakup mediów odpowiada dom mediowy New Age Media. Za działania public relations odpowiada agencja Havas PR Warsaw.
#1 | Prokop dnia 25.10.13 09:03
Świetna sprawa. 6 filmów w cenie jednego Szeroki uśmiech Aura sprzyja oglądaniu filmów w domowym zaciszu, tym bardziej jak jest z czego wybierać. Także marsz do kina a potem ipla. Serwis ten coraz bardziej mi się podoba.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający